0

Laimės svarstyklės

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-01-03 Genovaitė

Stipri asmenybė. Jaučias.

Informacija

Laimės svarstyklės

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786090131497

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Jei jaučiate, kad esate nepakankamai vertinamas, kokios strategijos laikysitės – kovosite ar būsite taikus ir ieškosite kompromiso? Ar jautrumas iš tiesų reiškia neatsparumą? Kaip suderinti savanaudiškumą su altruizmu? Keldama šiuos ir kitus asmenybės augimui svarbius klausimus psichologė Genovaitė Petronienė knygoje „Laimės svarstyklės“ pasveria abu galimus atsakymo variantus. Juk vieno pasirinkimo, tinkamo visiems, nėra. Kiekvienas randame savo kelią laimės link, tačiau tam būtina tinkamai įvertinti visus galimus pasirinkimus.

Knyga parašyta kaip testas, kur kiekvieną kamuojantį klausimą lydi du galimi atsakymo variantai. Skaitytojas kviečiamas pasirinkti jam artimesnį, jį įsisąmoninti, tačiau kartu pabandyti suprasti ir tuos, kurie mano kitaip. Net jei jums atrodo, kad meilėje svarbu racionalumas, nesmerkite įsitikinusių romantikos galia, o pasirinkę patys būti skeptikais, neniekinkite optimistų.


„Laimės svarstyklės“ – knyga, kuri padeda ne tik formuoti asmenybę, atrandant, kas iš tiesų svarbu jums, bet ir liudijimas, koks skirtingas yra pasaulis. Jei kartais jus kamuoja abejonės, ar tinkamus sprendimus priimate, nebijokite pažaisti šį žaidimą – pasverti savo požiūrį ir jo alternatyvą. Nieko blogo pasijusti visą laiką klydus – išnaudokite kiekvieną akimirką likimo siunčiamą progą, suabejokite ir būkite pasiruošę žengti didelį žingsnį kitaip.


Knygos „Laimės svarstyklės“ autorė Genovaitė Petronienė – psichologė, jau daugiau kaip 22 metus konsultuojanti žmones ir padedanti jiems įveikti krizes bei keistis. Psichologė yra dėsčiusi Vilniaus universitete, Vilniaus Gedimino technikos universitete, Vilniaus dailės akademijoje. Jos komentarai skelbiami ne viename naujienų portale, įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Genovaitė Petronienė veda laidą „Žinių radijuje“. Ji yra išleidusi tris grožinės literatūros knygas ir tiek pat psichologijai skirtų veikalų.

Psichologė teigia, kad papildoma veikla – rašymas, laidų vedimas, laikas su draugais – priverčia veikti kitus smegenų centrus, o jų suderinimas tampa maloniu iššūkiu. Genovaitė Petronienė pasakoja mėgstanti meną, todėl nuolat besilankanti parodose, spektakliuose, koncertuose. Tačiau ji nepamiršta ir aktyvaus poilsio, turistauja kalnuose, dalyvauja žygiuose, o per dieną dažnai pėsčiomis nueina 10 km.

„Dabartinis mano gyvenimo etapas puikus – galiu daryti tai, kas man prasmingiausia ir įdomiausia, turiu daug idėjų, laiko sau, gerbėjų ir draugų. O svarbiausia – mano pasitikėjimas savimi kyla iš vidaus, tad jį ne taip lengva sugriauti“
, – interviu pasakoja Genovaitė Petronienė.
2020-01-03

Stipri asmenybė. Jaučias.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu