0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laimės trupiniai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 15,39 €*
Sutaupote: 0.60 € (4%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-15 Skaitytoja

Knyga patiks kiekvienam: jei bent vieną vasarą yra tekę atostogas praleisti pas močiutę kaime, jei buvote studentas, jei turite mėgstamą hobį, jei vaikystėje norėjote greičiau suaugti... Kiekvienas atpažins bent trupinėlį savęs, kiekvienas atras trupinėlį savos ar svetimos laimės. Knygoje nemažai necenzūrinių žodžių... O kuris iš mūsų niekada nėra nusikeikęs


2021-10-31 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laimės trupiniai" aprašymas

Visas savo vaikystės ir paauglystės vasaras aš praleidau kaime ir šventai tikiu, kad kiekvienas iš mūsų labai daug atsinešame iš vaikystės.
Tie prisiminimai tokie aštriai tikslūs, jog po trupučiuką nugulė į manuosius „Laimės trupinius".
Dabar tame pačiame kaime ir pats gyvenu, po tas pačias senutėles obelis karstosi ir mano dukra.
O aš toliau užsirašinėju istorijas, jausmus ir patyrimus.
Kai atsargiai savo tekstus parodydavau daugiau už mane gyvenimo ragavusiems žmonėms, labai dažnai vienas iš įvertinimų būdavo toks: „Dabar apie tai beveik niekas nerašo."
Noriu tikėti, kad istorijos bus įdomios ir artimos mano amžiaus skaitytojams, o ir vyresnius teleportuos į tuos nerūpestingus laikus.
Penkiolika metų dirbu radijuje – kalbinu žmones.
Išmokau klausytis ir klausti, ko galbūt neklausia kiti.
Nėra neįdomaus žmogaus ir nėra tiesiog blankios neinteresnos gyvenimo linijos.
Turiu gerą atmintį, dažnai atsimenu viską iki smulkiausių detalių. Ir labai bijau šitos dovanos netekti, kalendoriui pridėjus dar vienais metais daugiau.
Todėl rašau.
Rašau, kad tai išliktų.
Rašau tarsi sau, apie save įvairiais amžiaus tarpsniais, tikėdamasis, kad „Laimės trupiniai" bus ta išsvajota laiko mašina kiekvienam iš mūsų...

Autorius

„Laimės trupiniai“ - radijo „Kelyje“ laidų vedėjo Antano Šilkūno apsakymų rinktinė.


  • Autorius: Antanas Šilkūnas
  • Leidėjas: Dominicus lituanus
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098227284

2021-10-15

Knyga patiks kiekvienam: jei bent vieną vasarą yra tekę atostogas praleisti pas močiutę kaime, jei buvote studentas, jei turite mėgstamą hobį, jei vaikystėje norėjote greičiau suaugti... Kiekvienas atpažins bent trupinėlį savęs, kiekvienas atras trupinėlį savos ar svetimos laimės. Knygoje nemažai necenzūrinių žodžių... O kuris iš mūsų niekada nėra nusikeikęs

Parašykite atsiliepimą apie "Laimės trupiniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Laimės trupiniai", kurią skaitytojams dovanoja Antanas Šilkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Šilkūnas su knyga "Laimės trupiniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laimės trupiniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Šilkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laimės trupiniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimės trupiniai" perkama kartu