0

Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį

  • Nuolaida knygai -36%
3.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-12-22 Greta

Perskaičiau vienu ypu! Nesitikėjau, kad atrasiu tiek naudingų įžvalgų ir patarimų! Būtinai skaitysiu dar kartą, sustodama atlikti praktinių užduočių:) Ši knyga pulsuoja energija, motyvuoja gyventi kaip niekada iki šiol!

Informacija

Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį

  • Leidėjas: Lectio divina
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094840326

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį" aprašymas

Kas yra LAIMINGA moteris, kuo JI skiriasi nuo milijardų kitų moterų ir kaip JA tapti? Įminkite senovės vedų paslaptis ir atverkite čakras naujas gyvenimui! Šioje knygoje rasite viską, ką privalo žinoti kiekviena moteris. Įgyvendinkite intymiausius savo troškimus, atverkite moteriškumo paslaptis ir sukurkite tobulus santykius!

Knyga "Laiminga moteris" Jums padės:

Pažinti save, augti ir tobulėti, išmokti įsiklausyti į savo kūną.
Sužinoti, koks Jūsų individualus laimės kelias, kad galėtumėte kryptingai panaudoti vidines galias.
Sutvarkyti visas gyvenimo sritis: patobulinti kūno formas, suteikti aistros
seksualiniam gyvenimui, išlaisvinti emocijas, suvokti meilės gavimo ir skleidimo paslaptis, pasitelkti saviraišką bei intuiciją.
Suprasti vyrų mąstymo ypatumus, pažinti vyrišką fiziologiją bei išmokti geriau suprasti savo partnerį.
Kurti darnius santykius, persmelktus svaigia meile, aistra, pagarba bei supratingumu!

Be to, knygoje rasite daug praktinių pratimų, padedančių:

aktyvinti čakras ir identifikuoti jų sutrikimus,
balansuoti In ir Jan pusiausvyrą,
stiprinti intymius raumenis,
spręsti tarpusavio konfliktus ir nesutarimus,
suvaldyti emocijas ir kt.

Knygos "Laiminga moteris"  autorė atveria nuostabų moteriškąjį pasaulį, kuriame patirsite, koks džiaugsmas gimti MOTERIMI. Atrasite ramybės, pilnatvės, džiaugsmo ir pasitikėjimo jausmus, kurie lydės Jus visur! Vedų, kinų bei moderniosios psichologijos perliukai atskleis subtilių įžvalgų, kartais pažers karčios tiesos apie mus, moteris, bet kartu pasiūlys ir puikiai veikiančių problemų sprendimo būdų, kurie įkvėps tobulėti ir siekti kvapą gniaužiančių rezultatų.

Tapkite iš tikrųjų LAIMINGA moterimi!

2020-04-29

2019-12-22

Perskaičiau vienu ypu! Nesitikėjau, kad atrasiu tiek naudingų įžvalgų ir patarimų! Būtinai skaitysiu dar kartą, sustodama atlikti praktinių užduočių:) Ši knyga pulsuoja energija, motyvuoja gyventi kaip niekada iki šiol!

2019-11-03

Labai džiaugiuosi ir tuo, kad įsigijau knygą "Laiminga moteris", kuri man padeda suprasti, kad noriu būti laiminga visomis prasmėmis. Noriu padėkoti Anželikai už Fėjų mokyklą ir kiekvieną jos žodį, kuris padeda labiau pamilti save, savo artimą ir suprasti, kad ne taip jau ir sunku būti - Laiminga moterimi. Linkiu ir toliau didžiausios sėkmės bei tikiuosi kažkada pamatyti ir antrąją knygą. <3

Parašykite atsiliepimą apie "Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Anželika Stackevič parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anželika Stackevič tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Laiminga moteris. Pagal tūkstantmetę Vedų išmintį" perkama kartu