0

Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094841798

2020-10-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis" aprašymas

Hormonų išdaigos, santykiai su vyru, mitybos tabu, sportas – viskas, kas svarbiausia Jūsų į pasaulį ateinančiam kūdikiui – juk LAIMINGA NĖŠTUKĖ = LAIMINGAS KŪDIKIS!

Nėštumas – magiškas laikotarpis,kurio metu moters kūne ne tik fiziškai auga nauja gyvybė, bet ir pati moteris patiria didžiulius vidinius pokyčius, kurie, jei tik moteris nepasiduoda negatyvioms mintims, pripildo gyvenimą harmonijos, ramybės ir pasitikėjimo savimi.

Nuotaikingai, lengvu stiliumi pasitelkdama savo patirtį ir asmenines įžvalgas antrojoje savo knygoje „Laiminga nėštukė“ Anželika Stackevič atsakys į beveik visus Jums kylančius klausimus.

Žaismingai ir pozityviai – kaip suvaldyti baimes ir nukreipti mintis į tai, kas gera ir gražu, kaip mėgautis savo moteriškumu ir iš visos širdies džiaugtis pokyčiais, kuriuos lemia į pasaulį besibeldžianti nauja gyvybė. Anželika – tikra LAIMINGA NĖŠTUKĖ. Ja gali tapti ir TU!

Perskaičiusios šią knygą visos LAIMINGOS NĖŠTUKĖS sužinos:

Kas būdinga visiems trims nėštumo trimestrams;
Kaip viso nėštumo metu palaikyti darnius ir emociškai laimingus santykius su vyru;
Kaip rūpintis savimi – ne tik vidumi, bet ir išore;
Apie taisyklingą mitybą, maisto papildus, vaistų vartojimą;
Apie fizinio aktyvumo svarbą, jogą besilaukiančioms, sportą su svarmenimis, masažą, nėščiųjų kineziterapiją vandenyje bei intymiųjų raumenų mankštos svarbą;
Apie vaisiaus vystymosi etapus;
Apie kūdikio kraitelį – kaip išsirinkti ir ką būtina nusipirkti iš anksto;
Kaip kuo geriau pasiruošti gimdymui tiek fiziškai, tiek emociškai.

Knygoje rasite net 10 motyvuojančių istorijų – interviu su kitomis laimingomis nėštukėmis!

Autorei Anželikai Stackevič – 28 metai. Ji – VU baudžiamosios justicijos magistrė. Be teisės, turi begalę įvairių pomėgių: aktyviai kilnoja svorius, lanko jogos užsiėmimus, užsiima meditacija, šoka. Ji – pirmųjų kūno rengybos (fitneso) varžybų FitModel kategorijos prizininkė. Bet svarbiausia – ji LAIMINGA moteris! Todėl nori pasidalyti laimės receptais su kitomis nuostabiomis Visatos būtybėmis…

Psichologija Anželika domisi daugiau kaip dešimtmetį. Ji perskaitė krūvas knygų, išklausė daugybę įvairių seminarų, baigė bazinius ir specialiuosius mokymus santykių mokykloje „Love Is” Ukrainoje. Anželika mano, kad informacija tampa žiniomis tik tada, kai pradedame ją taikyti gyvenime bei gauname teigiamų rezultatų, o galiausiai – pasidaliname su kitais. Taip prasidėjo ir jos kelionė…

Ši knyga, skirta nėštukėms – jau antrasis Anželikos bandymas pasidalinti su skaitytojomis savo laimės receptais.

Parašykite atsiliepimą apie "Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumas, gimdymas ir kūdikio priežiūra

Anželika Staskevič parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anželika Staskevič tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Laiminga nėštukė, laimingas kūdikis" perkama kartu