0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,59 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 1.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-13 Gintarė

Kam patiko Laimingi šunsnukiai, tikrai patiks ir ši. Labai šauni knyga

Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą


2021-05-31 13.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą" aprašymas

Ši knyga "Laimingi šunsnukiai: revanšas" yra mega bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ antroji dalis (galima skaityti ir atskirai).

Motyvatorius, verslininkas ir rašytojas Alex Monaco 2016-tais metais pristatė knygą „Laimingi šunsnukiai“, kurioje kvietė nepramiegoti savo gyvenimo ir griebti viską, kas geriausia. Šis laimės gidas tapo bestseleriu ir po ketverių metų autorius parašė antrą knygos dalį – „Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija: 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą”. Tiesa, ją skaityti galima ir kaip atskirą leidinį.

Savo motyvacinėse knygose rašytojas teigia, kad mokytis reikia iš laimingų šunsnukių. O tokiais jis vadina charizmatiškus, didelės sėkmės pasiekusius žmones. Knygoje „Laimingi šunsnukiai: revanšas” garsus vyras žada atskleisti dvidešimt vieną priežastį, kodėl žmonės suklumpa siekdami savo tikslų bei atskleisti netikėtas tiesas apie laimę bei meilę. Alex Monaco pasidalins slaptais susirašinėjimais su sėkmingais žmonėmis ir taip padės atrasti motyvacijos asmeniniame laimės kelyje. Pasitikėti savimi nėra sunku, tereikia mažiau tūpčioti vietoje ir kryptingai siekti rezultato!

Autorius teigia, kad šiais laikais visi viską žada. Dantų pastos reklama žada už sniegą baltesnius dantis. Filmai žada puikias emocijas. Gyvenimo būdo patarėjai – kalnus pinigų. Alex Monaco nežada nieko. Jis siūlo naują knygą ir teigia, kad skaitytojas pats turi pažadėti išspausti iš jos viską kas geriausia.

Alex Monaco tikrasis vardas yra Aleksandras Chudinskis. Jis gimė Kaune ir save pristato, kaip gyvenimo provokatorių, saviugdos revoliucionierių, verslininką bei rašytoją.
Autoriaus gyvenimas nebuvo lengvas. Vaikystėje jis patyrė patyčias, vėliau – materialinį nepriteklių, kuris vyrą išginė dirbti į užsienį. Sunkių darbų nebijojęs Alex šiek tiek užsidirbo ir sugrįžęs įsteigė savo įmonę, kuri kūrė interneto svetaines bei logotipus. Šis darbas autoriui padėjo sukurti įdomų pažinčių tinklą, nuvedė į Monaką, kuriame jis ir susipažino laimingaisiais šunsnukiais. Miestas jam taip patiko, kad grįžęs į Lietuvą Alex „paleido“ interneto svetainę monaco.lt ir pradėjo rašyti motyvacinius tekstus. Netikėtai šie sulaukė skaitytojų palankumo. Vėliau autorius savo patarimus sudėjo į atskirą knygą „Laimingi šunsnukiai“.
Alex Monaco su bendraautoriais sukūrė internetinius saviugdos mokymus. Taip pat jis yra internetinio įvaizdžio studijos savininkas ir dirba su tokiais klientais kaip „Vičiūnai“, „Lietuvos geležinkeliai“, „Kauno kredito unija“, „Kauno grūdai“, “Alma Littera“.

Alex Monaco iš viso parašė penkias knygas.


  • Autorius: Alex Monaco
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140024

2021-01-13

Kam patiko Laimingi šunsnukiai, tikrai patiks ir ši. Labai šauni knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Alex Monaco parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alex Monaco tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laimingi šunsnukiai: revanšas: pilnatvės instrukcija. 14 žmonių, kurie nugalėjo gyvenimą" perkama kartu