0

Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 1.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga


2020-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga" aprašymas

Trijų knygų serijos „Jiems pavydi net žvaigždės“ antra knyga.

Garbingo hercogo išpažintis...

Kai Vinterborno hercogas pasipiršo Olivijai, ji pasijuto laimingiausia mergina pasaulyje. Sėkminga santuoka kėlė pavydą visai aukštuomenei. Tačiau viskas pasikeitė tą naktį, kai gimė jų sūnus...

Vinterborno hercogo gyvenimas kupinas tamsių paslapčių, kurios užslopino judviejų su žmona meilę. Gabrielius niekuo nebepasitiki. Tačiau dabar jiems reikia susilaukti antro vaiko, kad būtų užtikrintas kilmingos šeimos tęstinumas. Norint prisivilioti Oliviją atgal, teks patikėti jai savo paslaptis... Gal ir pavyks susigrąžinti ją į savo gyvenimą?

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

Parašykite atsiliepimą apie "Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga, kurią skaitytojams dovanoja Laurie Benson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laurie Benson su knyga Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laurie Benson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laimingiausi pasaulyje. Antra knyga" perkama kartu