0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė?

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 5.50 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė?


2021-06-30 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė?" aprašymas

Kiekvienas iš mūsų savaip įsivaizduoja laimę. Vieniems tai šeima, namai ir mėgstamas darbas, kitiems - laisvė ir galimybė keliauti. Knygos The idiot brain" autoriui neurobiologui Dean Burtnett laimė - tai smegenų neuroninių jungčių rezultatas. Antojoje savo knygoje „Laimingos smegenys“ jis išradingai ir patraukliai pasakoja apie tai, kaip veikia laimingos smegenys - bando išsiaiškinti kas būtent smegenyse sukelia laimės jausmą. Ši knyga sujungia mokslinius tyrimus, asmeninę Dean Burtnett patirtį ir įvairių žmonių istorijas.

Ar kada nors pagalvojote, kaip šaunu būtų turėti moksliškai pagrįstą atsakymą į klausimą, kas yra laimė ir kaip ją pasiekti? Tokį klausimą uždavė sau ir Kalifornijos universiteto medicinos centro dėstytojas Dean Burtnett. Jam nedavė ramybės klausimai: Ką reiškia būti laimingu? Iš kur atsiranda laimė? Ar yra būdas, kad ji tęstųsi amžinai?

Taigi, ką mes žinome apie tai, kaip veikia mūsų smegenys?

Pirmiausia Dean Burnett paaiškins, kaip atskiros smegenų dalys dalyvauja formuojant emocijas. Tada sužinosime, kas yra dopaminas, endorfinas ar oksitocinas ir koks šių neuromediatorių vaidmuo mūsų psichinei savijautai. Kai kurie jo pasakojimai ir istorijos kelia juoką. Būtent! Kelia juoką ir paaiškina, kokį svarbų vaidmenį juokas užima mūsų gyvenime.

Galutinių atsakymų knygoje nėra. Žmogaus smegenys sudėtingas mechanizmas. Jose nėra atskirų centrų apdorojančių vieną ar kitą išgyvenimą. Mūsų jausmų apdorojimas toks pat chaotiškas ir įvairus, kaip ir pats emocinių išgyvenimų spektras. Dean Burnett kviečia pažvelgti į patį smegenų veikimo principą – juk mums svarbios visos emocijos, ne tik laimė.

Mokslininkas teigia, kad parašęs pirmąją savo knygą „The Idiot Brain“ sulaukė iš leidėjų prašymų imtis antrosios. Ieškodamas naujos temos klausinėjo bičiulių, kokių idėjų jie galėtų pasiūlyti. Vienas pažįstamas lakoniškai pasakė: "Tiesiog parašyk apie tai, kas tave daro laimingą.“ Dean Burnett pasiūlymą suprato tiesiogiai ir... linksmai. Taip atsirado knyga "Laimingos smegenys“.

„Dean Burnett supranta, kad žmogaus smegenys dievina pasakojimus, todėl savo atradimus ir įžvalgas stengiasi pateikti kaip įdomias istorijas. <...> Knyga pateikia atsakymą, kas yra laimė, ir jis gana paprastas – turėk saugius, didelius ir gamtos apsuptus namus, dirbk prasmingą ir kūrybingą darbą, uždirbk pakankamai, įsimylėk ir... nė vieno iš šių dalykų nedaryk pagrindiniu gyvenimo tikslu. Daryk tai, ką mėgsti, juokis, bet netapk juokdariu. <...> O pirmiausia perskaityk šią smagią, įkvepiančią ir prasmingą knygą. Tai padaręs tikrai būsi laimingas.“
The Guardian

Iš anglų kalbos vertė Matas Geležauskas


  • Autorius: Dean Burtnett
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025534

Parašykite atsiliepimą apie "Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Dean Burtnett parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dean Burtnett tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laimingos smegenys: mokslas apie tai, iš kur ir kodėl atsiranda laimė?" perkama kartu