0

Laimingos žmonos knyga

1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-02

Informacija

Laimingos žmonos knyga

  • Leidėjas: Ramunė Murauskienė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786094753916

2020-09-30 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laimingos žmonos knyga" aprašymas

Psichologė Ramunė Murauskienė išskirtinėje saviugdos knygoje "Laimingos žmonos knyga", skirtoje žmonoms, pasakoja apie buvimą ir tapimą žmona, neanalizuojant partnerio, o gilinantis į save per tikrosios savęs pažinimą.

Knygoje pateikiamas ne tik 21 dienos įkvėpimų rinkinys, pateikiama ir šiuolaikinės dievocentriškos psichologinės pagalbos sistema moteriai, turinčiai ar ketinančiai turėti vyrą kaip sutuoktinį. Knygos skaitytojai skatinami prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Pasakojama apie kritinių bei sudėtingų situacijų panaudojimą tvarių santykių kūrimui, ramybės puoselėjimui su įsipareigojimais ir atsakomybe. Šioje knygoje kiekviena žmona skatinama kūrybai. Nėra receptų ar rėmų, kokiai būti. Svarbiausia, būnant savimi daryti geriausia, ką galime daryti pagal vietą, laiką ir aplinkybes.

Ramunė Murauskienė (g. 1979) – diplomuota psichologė magistrė, VU absolventė, aktyvi visuomenininkė, seminarų lektorė, TV ir radijo laidų dalyvė, dievocentriškos psichologinės savipagalbos knygų autorė – bestselerių kūrėja, knygų vaikams autorė, humanistinės pedagogikos puoselėtoja Lietuvoje, 3 vaikų mama.

2020-04-02

Parašykite atsiliepimą apie "Laimingos žmonos knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyčių tarpusavio santykiai

Ramunė Murauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laimingos žmonos knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laimingos žmonos knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laimingos žmonos knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laimingos žmonos knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ramunė Murauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Laimingos žmonos knyga" perkama kartu