⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškai apie muziką

Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiškai apie muziką" aprašymas

Kompozitoriaus, valstybės veikėjo kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio (1765-1833) "Laiškai apie muziką" prancūzų kalba buvo parašyti ir kartu su priedais į vieną rankraštį sujungti 1826-1829 m., jų autoriui gyvenant Florencijoje.

Prancūzų kalba ši knyga iki šiol nėra buvusi išleista. 2014 m. Laiškus apie muziką iš originalo kalba (prancūzų) parašyto teksto į lietuvių kalbą išvertė Virginijus Baranauskas. Knygą sudaro trumpa įžanga (autorius M. K. Oginskis), du M. K. Oginskiui rašyti jo bičiulių laiškai ir penki M. K. Oginskio laiškai, rašyti jo draugams.

Du pirmieji M. K. Oginskio laiškai yra autobiografinio pobūdžio, trečiasis - apie muzikos atsiradimo istoriją, įvairias liaudies muzikos formas, ketvirtajame pasakojama apie XVIII a. pab.-XIX a. pirmųjų dešimtmečių Europos vokalinę muziką, penktajame - apie instrumentinę muziką, jos kūrėjus ir atlikėjus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai apie muziką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Mykolas Kleopas Oginskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laiškai apie muziką", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laiškai apie muziką" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laiškai apie muziką" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laiškai apie muziką"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mykolas Kleopas Oginskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laiškai apie muziką" perkama kartu