0

Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų

Informacija

Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų

  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955754572

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime

Knygos "Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų" aprašymas


Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

Remigijus Misiūnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Remigijus Misiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Laiškai iš užmirštų karų: lietuvių spauda apie JAV karus XIX a. pab. – XX a. pradžioje ir lietuvių laiškai iš jų" perkama kartu