⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškai iš Vasaros 5

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiškai iš Vasaros 5" aprašymas

„Laiškai iš Vasaros 5“ - tai antroji knyga iš Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro, daugeliui žinomo pagal adresą Vasaros 5. Jeigu pirmojoje J. Lauciaus knygoje „Atsisveikinu su Depresija“ buvo aprašytos besigydančių jų nuo depresijos sveikimo istorijos, tai šios knygos autoriai yra patys psichoterapijos skyriaus (vedėjas A. Alekseičikas) pacientai.

Čia skaitytojams pateikiami pačių sergančiųjų depresija parašyti išgyvenimai. Pacientai-autoriai atskleidžia tuos kelius, kurie juos nuvedė prie depresijos slenksčio, jie dalijasi savo patirtimi, kurią įgavo šioje Vasaros 5 ligoninėje. Saugodami autorių anonimiškumą, sudarytojai pakeitė tik jų vardus ir vietovardžius.

Ši knyga, kurioje savo darbo specifika dalinasi ir psichoterapijos skyriaus psichoterapeutai, darbuotojai, bus vertinga ne tik besidomintiems depresijos problemomis, bet ir visiems tiems, kurie nori geriau pažinti sudėtingą žmogaus psichiką, nori padėti sau ir šalia esantiesiems kurti visavertį gyvenimą.

„Bandymas analizuoti save, įvertinti savo būseną, tą situaciją, kurioje esi šiandien, bandymas nueiti tuos kelius, kurie vedė į tą šiandieninę situaciją, ir mintyse nutiesti gaires iš šiandienos į ateitį - yra savotiška savigyda, kuri kartais ne mažiau veiksminga ir prasminga nei psichologo, psichoterapeuto pagalba.
To analitinio žvilgsnio į save, į savo gyvenimą išraiška laišku įgauna jau ne tik momentinio apmąstymo, momentinės autoterapijos prasmę ir naudą, bet ir palieka matomus, suvokiamus protu išeities iš susidariusių aplinkybių kelius. Jais gali eiti ne tik pats laiško autorius, bet ir kiekvienas, kuris įsijaus į rašančiojo ir savo paties išgyvenimus, kuris sieloje pajus naujai atsirandančias galimybes pačiam kurti, pačiam tvarkyti ir sutvarkyti savo mintis, jausmus, emocijas - savo gyvenimą.
Mes visi susieti ne tik ekonominiais, giminystės, bet ir emociniais, dvasiniais tarpusavio ryšiais. Mūsų bendravimas, supratingumas, sustiprindamas tuos ryšius, suteikia jiems giluminio savęs pažinimo, pasitikėjimo savimi, kartu - ir tikro sveikatingumo jausmą.
Šie patyrusių sudėtingų, skausmingų išgyvenimų žmonių laiškai gali būti vertinga ir prasminga gilesnio pažinimo ir savianalizės knyga visiems ją skaitantiesiems, kartu atliekanti ir svarbią psichoterapinę funkciją.“

Aleksandras Alekseičikas, psichoterapeutas, psichoterapinio skyriaus (Vasaros 5) vedėjasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai iš Vasaros 5"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Aleksandras Alekseičikas, Jeronimas Laucius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laiškai iš Vasaros 5", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laiškai iš Vasaros 5" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laiškai iš Vasaros 5" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laiškai iš Vasaros 5"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Alekseičikas, Jeronimas Laucius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laiškai iš Vasaros 5" perkama kartu