0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškai mano dukroms

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-19 Rita

Puiki knyga

Laiškai mano dukroms


2021-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laiškai mano dukroms" aprašymas

Emma Hannigan – airių rašytoja, daugelio bestselerių autorė, mirusi po ilgos kovos su vėžiu. Paskutinė jos knyga „Laiškai mano dukroms“ jos gimtojoje šalyje tapo bestseleriu ir atminimo ženklu rašytojos kovai su liga. „Laiškai mano dukroms“ - tai jautri trijų seserų gyvenimo istorija.

Mėja, Breidžių šeimos auklė, trims jų mergaitėms visada buvo artimesnė nei jų tikroji mama. Akušere dirbanti ir savo profesijai atsidavusi motina Marta visada buvo užimta ir negalėjo skirti pakankamai dėmesio mažosiosioms Beatrisei, Rouzei ir Džinei. Motinos meilę ir šilumą joms atstojo šalia esanti, mylinti, palaikanti ir jas puikiai pažįstanti auklė. Žinia apie jos mirtį sukrečia jau suaugusias moteris.

Dar labiau jas jaudina žinia, jog prieš mirtį kiekvienai iš jų Mėja paliko po laišką. Juose - paskutiniai jos meilės joms žodžiai. Deja, paaiškėja, kad visi trys laiškai paslaptingai dingo…

Kiekviena iš seserų šiandien gyvena savo gyvenimą. Beatrisė dievina savo vestuvinių suknelių saloną, Rouzė vadovauja interjero dizaino kompanijai, rūpinasi nepriekaištingais namais ir mylima šeima, o Džinė sėkmingai ištekėjusi už perspektyvaus plastikos chirurgo gyvena JAV. Regis, joms nieko nestinga, tačiau kiekviena iš jų širdyje saugo paslaptį…

Visų trijų laukia gyvenimo pokyčiai, pareikalausiantys nelengvų sprendimų. Kaip tokią akimirką pagelbėtų auklės žodžiai! Ar lemta Beatrisei, Džinei ir Rouzei juos išgirsti? Kas nuslėpė auklės laiškus ir ką apie moterų likimus galvoja tikroji jų motina?

Paskutinė airių rašytojos knyga tapo ne tik jos asmeninės, bet ir visų moterų kovojančių su krūties vėžiu stiprybės simboliu. Knygą išleidusi „Dubray Books“ leidykla visą gautą pelną skyrė nevyriausybiniam judėjimui „Breast Cancer Ireland“, kurio ambasadore buvo ir pati Emma Hannigan. Airių aktorė Maria Doyle Kennedy 2018 m. kvietė žinomus šalies žmones labdaros renginyje įsigyti knygą „Laiškai mano dukroms“ ir taip prisidėti prie lėšų vėžio tyrimams rinkimo.

Emma Hannigan (1972–2018 m.) – airių rašytoja ir daugelio bestselerių autorė, daugiau nei dešimtmetį kovojusi su alinančia onkologine liga. Imtis rašymo ji nusprendė sužinojusi diagnozę, atsigaudama po pirmosios operacijos. Rašymas jai tapo įkvėpimo ir jėgų šaltiniu, jos romanai suteikia stiprybės ir jos skaitytojoms.

Iš anglų kalbos vertė Jolita Parvickienė


  • Autorius: Emma Hannigan
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664267

2021-05-03

Nusivyliau knygos vertimų. Nors nesu pati nei lingviste, nei labai šiaip jau gerą vertimą skiriu nuo vidutinio, bet net man ši karta vertimas labai kliuvo ir draskė akis. Patikrinu-ogi nei korektores, nei redaktorės siai knygai nusamdyti nebuvo.. . . . pats kūrinys irgi.. Kazkaip visko per daug... Man nepatiko

2020-05-19

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai mano dukroms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laiškai mano dukroms, kurią skaitytojams dovanoja Emma Hannigan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Emma Hannigan su knyga Laiškai mano dukroms jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laiškai mano dukroms patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Emma Hannigan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laiškai mano dukroms palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiškai mano dukroms" perkama kartu