0

Laiškas bičiuliui žydui

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 5,19 €*
Sutaupote: 1.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laiškas bičiuliui žydui

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1999
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9986-590-90-6

2020-10-31 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laiškas bičiuliui žydui" aprašymas

Nežydui apmąstyti žydų likimą ir dabartį – sunku ir net rizikinga. Daugel, ką apie tai sakome, virsta stereotipais arba atsikalbinėjimu.

Ar pavyko Sergio Romanui, buvusiam Italijos ambasadoriui NATO ir gorbačiovinėje Maskvoje, parašyti sąžiningą ir atvirą knygą? Italijoje ji sukėlė karštų ginčų. Ji bus iškalbi visur, kur santykiai su žydais tebėra skaudus rūpestis.


Sergio Romano g. 1929m. Venecijoje, 1954m. pradėjo diplomato karjerą: vadovavo Italijos užsienio reikalų ministerijos kultūrinių ryšių skyriui, buvo ambasadorius NATO, 1985-1989m. Buvo ambasadorius Maskvoje. 1989 m. pasitraukė iš diplomatinės tarnybos. Skaito paskaitas įvairiuose universitetuose Italijoje ir JAV, rašo knygas. Pagrindinė tyrinėjimų sritis - Italijos ir Prancūzijos XIX-XX a. istorija.Iš italų kalbos vertė Giedrė Jankevičiūtė, Jonas Malinauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Laiškas bičiuliui žydui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laiškas bičiuliui žydui, kurią skaitytojams dovanoja Sergio Romano. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sergio Romano su knyga Laiškas bičiuliui žydui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laiškas bičiuliui žydui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sergio Romano. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laiškas bičiuliui žydui palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laiškas bičiuliui žydui" perkama kartu