0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Laiškas krikščionių tautai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 6,39 €*
Sutaupote: 1.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-02-10 E

5

Laiškas krikščionių tautai


2021-04-30 5.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laiškas krikščionių tautai" aprašymas
"Ši knyga parašyta tam, kad išprovokuotų diskusiją ir tarp tinkinčiųjų, ir tarp religijos priešininkų."
San Francisco Chronicle

"Metu jums iššūkį ir raginu perskaityti šią knygą. Ji pakeis jus."
Richard Dawkins

Žmoniją ilgai žavėjo kraujo auka. Juk neretai vaikai šiame pasaulyje gimdavo vien tik tam, kad būtų kantriai ir su meile ugdomi religinių maniakų, tikinčių, kad geriausias būdas išlaikyti Saulę jos kelyje ar užsitikrinti gausų derlių – tai švelniai vesti vaiką į lauką ar į kalno viršūnę ir dar gyvą ten užkasti, paskersti ar sudeginti kaip auką nematomam Dievui.
Idėja, kad Jėzus Kristus mirė už mūsų nuodėmes ir kad jo mirtis įkūnija sėkmingą „mylinčio“ Dievo permaldavimą, yra akivaizdus tiesioginis ritualinio kraujo praliejimo paveldas, per amžius kamavęs sumišusius žmones.

"Ši knyga skirta visų tikėjimų žmonėms, tačiau parašyta kaip laiškas krikščionims. Čia aš atsakau į daugybę argumentų, kuriuos krikščionys pasitelkia gindami savo religinius įsitikinimus. "Laiške krikščionių tautai" siekiu sugriauti dievobaimingiausias intelektines ir moralines krikščionybės nuostatas ir žvelgiu į krikščionybę kaip į kurstančią nesantaiką, žalingą ir trukdančią žmonijai tobulėti."
Sam Harris, publicistas, filosofas, neurobiologas, šios knygos autorius

Iš anglų kalbos vertė Ramūnas Sungaila

  • Autorius: Sam Harris
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271618

2019-02-10

5

Parašykite atsiliepimą apie "Laiškas krikščionių tautai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Sam Harris parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laiškas krikščionių tautai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laiškas krikščionių tautai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laiškas krikščionių tautai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laiškas krikščionių tautai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sam Harris tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laiškas krikščionių tautai" perkama kartu