0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškas niekada negimusiam kūdikiui

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -83%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 9.60 € (83%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-27 Živilė

Išties kabina emociškai, būdingai atskleidžia aplinkinių požiūrį
„visada neteisią“ moterį ir jos pačios jausmus, susidūrus su nelaukta realybe. Man kiek pritrūko gylio ir... apimties - knyga mažutė, labiau novelė nei romanas. 4,5 balo iš 5.


2021-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiškas niekada negimusiam kūdikiui" aprašymas

"Laiškas niekada negimusiam kūdikiui" – tai romanas. Tai Jos pokalbis su įsčiose bręstančiu kūdikiu. Laiškas svarbiausiam Jos gyvenimo žmogui, būsimam vaikui, išduodantis, kad Ji – skausmingo pasirinkimo kryžkelėje. Stulbinama karjera ar trapi gyvybė, aborto ugnikalniai ar atsakomybės himalajai?..
Drauge nesenka egzistenciniai klausimai: kas yra moteriškumas, kodėl būtent moterys patiria palaimą ir galią suteikti gyvybę; jeigu mano kūdikis galėtų rinktis, ar gimti ir augti kančioje, ar grįžti į nebūtį, tačiau išvengti kančios, ką jis rinktųsi; kiek moteris gali išlikti savanaudiška ir laisva susilaukusi kūdikio?..

Rašytoja O. Fallaci apie knygą: „Ne aš esu knygos moteris. Kad ir kaip ją priminčiau, Ją primena bet kuri šiuolaikinė moteris, kuri gyvena viena, dirba ir mąsto. Štai dėl to, kad kiekviena moteris galėtų su ja susitapatinti, nesuteikiau Jai nei vardo, nei veido, nei adreso, nei amžiaus.“

"Beliko parinkti bausmę, o ji buvo akivaizdi: atsisakyti gyventi ir grįžti su tavimi į nebūtį. Ištiesiau į tave rankas. Meldžiau pasiimti mane kartu, atleisti man... Ir tu priėjai ir pasakei man: „Bet aš gi tau atleidžiu, mama. Negrįžk su manimi į nebūtį. Gimsiu kitą kartą.“

Iš italų kalbos vertė Eglė Cibitytė

  • Autorius: Oriana Fallaci
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023707

2021-01-27

Išties kabina emociškai, būdingai atskleidžia aplinkinių požiūrį
„visada neteisią“ moterį ir jos pačios jausmus, susidūrus su nelaukta realybe. Man kiek pritrūko gylio ir... apimties - knyga mažutė, labiau novelė nei romanas. 4,5 balo iš 5.

2020-11-22

Neskaičiau, bet suintrigavo turinys.. Ir keista, kad ši knyga rubrikoje vaikų 0-2 knygos...Įdėkite prie knygų suaugusiems:)

2018-01-26

Labai gera, ilgai nepasimirš.

Parašykite atsiliepimą apie "Laiškas niekada negimusiam kūdikiui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Oriana Fallaci parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laiškas niekada negimusiam kūdikiui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laiškas niekada negimusiam kūdikiui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laiškas niekada negimusiam kūdikiui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laiškas niekada negimusiam kūdikiui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Oriana Fallaci tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laiškas niekada negimusiam kūdikiui" perkama kartu