0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškas Romiečiams. Naujojo testamento komentaras

Kaina internetu: 24,18 €
Kaina knygyne: 26,87 €*
Sutaupote: 2.69 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 24.18 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiškas Romiečiams. Naujojo testamento komentaras" aprašymas

1982 m. sausio 12 d. Williamo Hendrikseno mirtis nutraukė „Naujojo Testamento komentarų“ seriją, kurią autorius pradėjo 1954 m. Seriją sudaro visų evangelijų ir daugelio apaštalo Pauliaus laiškų komentarai, o užbaigia "Laiško romiečiams" aiškinimas.

Kaip apaštalas Paulius, taip ir dr. W. Hendriksenas rašė ne tik akademinei, bet krikščionių bendruomenei apskritai. Geriausias pavyzdys – W. Hendrikseno "Laiško romiečiams" aiškinimas. Daugelis komentatorių šį laišką aiškina sausai ir sudėtingai, o W. Hendrikseno veikalui būdingas aiškumas, ryžtas ir stipri ne tik "Laiško romiečiams" turinio, bet ir dvasios pajauta. Šio dvitomio 1–11 skyriuose nagrinėjami ypač svarbūs teologiniai klausimai, o 12–16 skyriuose aptariamas praktinis teologinių klausimų pritaikymas.

„Anot šio komentaro autoriaus, apaštalo Pauliaus Laiškas romiečiams yra svarbiausias jo veikalas, teikiantis tikrą viltį, nes Geroji Naujiena apie Jėzų Kristų yra vilties naujiena. W. Hendrikseno, vieno iš reikšmingiausių XX a. Biblijos komentatorių, dėka pagaliau ir Lietuvą pasiekia puikus kelrodis prie šio vilties lobio. Šis komentaras – nepamainoma pagalba visiems pamokslininkams, kunigams, Bažnyčios tarnautojams bei kiekvienam tikinčiajam, siekiančiam „įtikinamai atsakyti klausiančiajam apie jame gyvenančią viltį“ (pagal 1 Pt 3, 15).“
Holger Lahayne, Evangelinio Biblijos instituto dėstytojas

„Kad geriau suprastume Šventojo Rašto gelmes, pirmiausia reikia Šventosios Dvasios pagalbos ir vedimo. Bet labai naudingos yra ir daugiau patyrusių krikščionių įžvalgos. Tokias įžvalgas randame šiuose dr. W. Hendrikseno komentaruose vienai iš sudėtingiausių Naujojo Testamento knygų. Galima tik džiaugtis, kad Biblijos skaitytojai Lietuvoje sulaukė šios knygos, padėsiančios giliau pažinti Dievo žodį.“
Albertas Latužis, evangelikų baptistų pastorius

Iš anglų kalbos vertė Daiva BičevParašykite atsiliepimą apie "Laiškas Romiečiams. Naujojo testamento komentaras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Laiškas Romiečiams. Naujojo testamento komentaras", kurią skaitytojams dovanoja William Hendriksen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar William Hendriksen su knyga "Laiškas Romiečiams. Naujojo testamento komentaras" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laiškas Romiečiams. Naujojo testamento komentaras" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Hendriksen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laiškas Romiečiams. Naujojo testamento komentaras" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiškas Romiečiams. Naujojo testamento komentaras" perkama kartu