-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškų namelis

Kaina: 13,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 13.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiškų namelis" aprašymas

Vaikams nuo 4 metų.

Aplinkui toks baltas sniegelis,
Sniegelyje stovi namelis,
Toks mėlynas namo stogelis,
Namelyje guli laiškelis,
Kurį tau, vaikeli, siunčiu.

Ar jau gavai laiškelį? Didokas, ar ne? Net ne vienas laiškas, o visa knyga! Štai kiek tau visko prirašė garsus lietuvių poetas Sigitas Geda. Atverk „Laiškų namelio“ duris ir skaitydamas svajok, žaisk, tyrinėk. Susipažink su šimtakoju, kuris pamiršo, kaip eiti, sužinok, kodėl paršiukas neturi sparnų ir kur lekia mėlynas autobusiukas...

Trisdešimt devynis gražiausius ir mažiesiems skaitytojams tinkamiausius eilėraščius atrinko poeto dukra Uršulė Gedaitė. Jie artimi mažųjų pasauliui, skaidrūs ir dainingi.

Sigitas Geda puikiai derina folkloro elementus ir šiuolaikišką kalbą. Jo poezija ugdo jaunojo skaitytojo literatūrinį suvokimą, plečia vaizduotę ir kalbinę raišką, kviečia į jaukų pasaulį, kuriame tiek daug iš pirmo žvilgsnio paprastų, bet iš tiesų stebinančių, įsižiūrėti ir apmąstyti vertų dalykų. Smagiuose eilėraščiuose apstu gyvybės, judrumo, lietuviškų ženklų.

„Laiškų namelis“

plečia žodyną;
lavina rimo ir ritmo pojūtį;
ugdo kūrybingumą ir vaizduotę;
daug eilėraščių galima dainuoti pagal jau sukurtas melodijas;
lavina literatūrinį suvokimą, skonį.

Sigitas Geda (1943–2008) – vienas garsiausių lietuvių poetų, rašęs ir eilėraščius vaikams. Jis iš esmės atnaujino, sumodernino vaikų knygų poetiką. Daugybė jo eilėraščių tapo dainomis, kurių klausėsi ne viena karta: „Mėlynas autobusiukas“, „Baltoji varnelė“, „Du maži balti pingvinai“ ir kitos.

Subtiliomis pieštuku atliktomis iliustracijomis knygą papuošė jauna dailininkė Viltė Žumbakytė-Haisch.


  • Autorius: Sigitas Geda
  • Iliustratorius: Viltė Žumbakytė-Haisch
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090150405

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laiškų namelis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Laiškų namelis", kurį pristato Sigitas Geda. Siūlome ne tik išsamų "Laiškų namelis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sigitas Geda. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Laiškų namelis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Laiškų namelis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Laiškų namelis" perkama kartu