0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.6 SoldOut
Knygos "Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką" aprašymas

A. V. Indriūno knyga "Laisva ir nelaisva: studija apie laisvąją rinką", parašyta remiantis asmeniniais pastebėjimais ir tyrimais, sukauptais analizuojant jau ryškėjančią Lietuvos politinę praktiką, pateikiant ir pasaulinio garso politologų nuomones bei išvadas. Parašyta iš pilietiškai aktyvios pozicijos, su ryškiu siekiu padėti susigaudyti žmogui šioje gerokai painioje politinėje erdvėje.
Vytautas ŽeimantasParašykite atsiliepimą apie "Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Valentinas Indriūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Valentinas Indriūnas su knyga Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Valentinas Indriūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laisva ar nelaisva: studija apie laisvąją rinką" perkama kartu