0

Laisvalaikio skrynelė

5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 8,29 €
Knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 0.50 € (6%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2011-12-01 rugie

ladai patika

Informacija

Laisvalaikio skrynelė

  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9789986669265

2020-06-30 8.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Antrasis, papildytas ir gerokai atnaujintas "Laisvalaikio skrynelės" (pirmas leidimas 1998m.) leidimas pratęsia teorinius samprotavimus apie laisvalaikio organizavimą, pateikia gausybę patarimų bei pavyzdžių, kaip smagiau parengti vaikų, paauglių bei suaugusiųjų - tėvų ir senelių - gimtadienius, šeimos ar bendradarbių vakarėlius, šventes.


Gausybė pateiktų žaidimų tiks ir užstalėje, ir kelionėse, ir atostogų metu ar tiesiog vaikštinėjant parke...

Rasite čia patarimų, kaip paruošti šventės meniu, daug praktiškų pasiūlymų bei įvairių vaišių receptų, šmaikščių klausimų bei mįslių, į kuriuos atsakant kiekvienam teks pasukti galvą...


Įžanga


ĮŽANGA arba

VAKARĖLIŲ DŽIUGESYS


Gimtadienis ateina į kiekvieno namus. Vienus aplanko tada, kai į langus sprogstančiais pumpurais ir žiedais ima belsti pavasaris, kitus - per tingiai lekuojantį vasaros karštį, dar kitus - kai aplinkui visa nusidažo rudeninėmis spalvomis. Pas kai kuriuos gimtadienis atkeliauja tuo metu, kai nuogi medžiai pasidabina baltu šerkšnu. Yra ir tokių laimingųjų (o gal atvirkščiai), kurie savo gimtadienį gali švęsti tik kas ketverius metus. Koks tai bebūtų metas, visi ji pasitinkame skirtingomis nuotaikomis. Vieni nori švęsti ir džiaugtis, kiti mieliau „užmiršta" šią šventę.

Norėtume pasidalinti su jumis įvairiomis idėjomis -kaip organizuoti šventę, kaip susiplanuoti darbus, papuošti patalpas. Sugalvoti dovanėles arba siurprizus. Paruošti svečiams įvairias užduotis. Nesvarbu kokio amžiaus sukaktuvininkas - norintys švęsti visuomet ras sau naudingų minčių ir idėjų, pagaliau žaidimų, kuriuos galima įtraukti į vakarėlio programą, juolab kad vakarėliai, puotos ar kuklūs susibūrimai gali būti rengiami ne tik gimtadienio proga. Pasilinksminimui dingstis gali būti ir vardadieniai, atostogų pradžia ar pabaiga, metų sezonų kaita ir pan. Kad ir kaip sunku būtų organizuoti vakarėlį ar tiesiog laisvalaikį, manyčiau, kad dažniausiai jo rengėjus apima malonus džiugesys - kaip bus smagu, linksma, jau nekalbant apie džiaugsmą visų dalyvių širdyse, ypač jei dar jie gauna užduočių - pvz., pagal pateiktą vakarėlio temą pasipuošti, sugalvoti patiekalų ar žaidimų, pasidomėti tam tikrų šalių ar reiškinių geografija bei istorija.

Jau praėjo beveik dešimt metų, kai buvo išleista pirmoji knygelė „Laisvalaikio skrynelė" apie vaikų, paauglių bei suaugusiųjų gimtadienius bei vakarėlius. Ši knygelė buvo mėgiama skaitytojų, tad nusprendėme ją išleisti šiek tiek papildytą ir atnaujintą. Tikimės, kad daugelį vakarėlių idėjų, žaidimų, pritaikysite ne tik gimtadieniams bet ir įvairiems renginiams, kuriuos galima organizuoti ne tik užstalėje, bet ir kelionėse, atostogų metu, kai kas tiks ir vaikščiojant parke su vaikais ar bendraminčiais. Šie patarimai ne tik pravers jūsų laisvalaikiui, bet ir paskatins jūsų kūrybiškumą - pasiskaitę knygelę jūs sugalvosite dar įdomesnių žaidimų, aprašytuosius sužaisite įdomiau ir linksmiau. Daug kas priklauso ir nuo vakarėlių dalyvių puikios nuotaikos, o kad ji būtų kuo geresnė - viliamės, kad jums padės ši papildyta knygelė.

Smagios nuotaikos jums linki autorė ir leidėjai.

2011-12-01

ladai patika

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu