0

Laisvė, dvasios pergalė

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 1.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laisvė, dvasios pergalė

  • Leidėjas: Prosveta
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955970729

2020-10-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laisvė, dvasios pergalė" aprašymas

Laisvė tapo politinių žaidimų įkaite, todėl nublanko pagrindinė šio žodžio prasmė. Tikrąją šio žodžio prasmę O. M. Aivanovas aptaria kalbėdamas apie dvasios ir materijos ryšius: „Žmonės daro klaidą pernelyg susitapatindami su materija. Ji juos taip „įsiurbia", jog atima visas jėgas. Jie negalvoja, kaip susitapatinti su dvasia, kuri geba kurti be pašalinės pagalbos ir „statybinių medžiagų", kuri „semia pati iš savęs", panašiai kaip Dievas, sukūręs pasaulį iš savo kvintencijos".

Parašykite atsiliepimą apie "Laisvė, dvasios pergalė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laisvė, dvasios pergalė, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Laisvė, dvasios pergalė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laisvė, dvasios pergalė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laisvė, dvasios pergalė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laisvė, dvasios pergalė" perkama kartu