0

Laisvės architektūra

  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 21,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Laisvės architektūra

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 978995523580

2020-10-31 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laisvės architektūra" aprašymas

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad per nepriklausomybės dvidešimtmetį Lietuvos architektūroje įvyko kur kas daugiau nei per visą XX amžių. Šią prielaidą architektūros istorikai patvirtins arba paneigs ateityje, tačiau tiesos, kad šie dvidešimt metų šalies architektūrai buvo labai reikšmingi, tikriausiai nepaneigs niekas. Nepriklausomybės dvidešimtmetis Lietuvoje nusėtas architektūrinių praradimų randais ir atradimų perlais, urbanistinėmis grimasomis ir idėjų proveržiais.
Ši knyga - tai pirmasis bandymas surinkti žinias, subjektyvias nuomones ir patirtį apie tai, kas įvyko Lietuvos architektūroje per šį laikotarpį, ir parodyti tikrovę ateičiai taip, kaip ją mato šios kasdienybės istorijos dalyviai.

Tomas Grunskis - humanitarinių mokslų daktaras, pedagogas, praktikuojantis architektas, studijos AEXN vadovas, mokslinių ir publicistinių straipsnių autorius. Mokslinių interesų laukas - miesto morfologija, urbanistika, eksperimentinė architektūra. Nuo 1997 m. dėsto VGTU Architektūros fakultete.

Julija Reklaitė - parodų architektė, VGTU doktorantė, VDA lektorė. 2009-2012 m. vadovavo viešajai įstaigai "Architektūros fondas", su kolegomis inicijavo architektūros kultūros projektus, tarp jų ir "Architektūros [pokalbių] fondą", kurio pokalbių ciklas yra šios knygos priešistorė. Mokslinių bei mokslo populiarinimo straipsnių autorė, viena iš leidinio Vilnius 1900-2012. Naujosios architektūros gidas sudarytojų.

"20 nepriklausomybės metų" - tai knygų serija, skirta svarbiausiems procesams, įvykusiems Lietuvoje per nepriklausomybės 20-metį, apžvelgti.

Parašykite atsiliepimą apie "Laisvės architektūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laisvės architektūra, kurią skaitytojams dovanoja Tomas Grunskis, Julija Reklaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Grunskis, Julija Reklaitė su knyga Laisvės architektūra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laisvės architektūra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Grunskis, Julija Reklaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laisvės architektūra palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laisvės architektūra" perkama kartu