BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laisvės kovų ir netekčių metai, 2 dalis

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-07 Arūnas

Gera knyga mėgstantiems istoriją.


2022-09-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laisvės kovų ir netekčių metai, 2 dalis" aprašymas

Ši knyga "Laisvės kovų ir netekčių metai" – tai „Aukštaitijos partizanų prisiminimų“ ir „Laisvės kovotojų prisiminimų“ rinktinės antroji dalis.
Ją nuspręsta sudaryti dėl to, kad pirmųjų knygų jau seniai nebeliko knygynuose, be to, ten pateiktą medžiagą laikas šiek tiek pakoregavo, atsirado naujų šaltinių, liudytojų, naujos informacijos, gauta nemažai skaitytojų pastabų, dėl to buvo galima papildyti ir patikslinti pirmines publikacijas.
Be to, pastaruoju metu plačiau atsivėrė KGB archyvų durys, todėl buvo nutarta daugiausia iš pirmųjų knygų ir kai ką iš vėliau publikuotų prisiminimų, pateiktos archyvinės medžiagos atrinkti pačius vertingiausius ir įdomiausius prisiminimus, juos šiek tiek papildžius ir patikslinus, sudaryti dviejų dalių RINKTINĘ ir pavadinti „Laisvės kovų ir netekčių metai“.

Joje pateikiami ne tik laisvės kovotojų prisiminimai, bet ir publikuojama medžiaga apie sovietinio genocido vykdytojus. Antrojoje RINKTINĖS dalyje pateikiama Vytauto (Anykščių, Utenos, Molėtų, Ignalinos, Švenčionių r.), Prisikėlimo (Radviliškio, Pasvalio, Panevėžio, Ukmergės, Kėdainių r.), Kęstučio (Šilalės, Tauragės, Jurbarko r.), Žemaičių (Skuodo, Plungės, Telšių r.), Tauro (Šakių, Marijampolės, Vilkaviškio r.) ir Dainavos (Lazdijų, Varėnos, Druskininkų r.) apygardų laisvės kovotojų prisiminimai bei kovojusiųjų kitoje pusėje prisiminimai, medžiagos apie MGB–KGB agentų veiklą.


  • Autorius: Sud. Romas Kaunietis
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 1000
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986094739

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-07

Gera knyga mėgstantiems istoriją.

2020-05-12

Parašykite atsiliepimą apie "Laisvės kovų ir netekčių metai, 2 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie partizanus

Sud. Romas Kaunietis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laisvės kovų ir netekčių metai, 2 dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laisvės kovų ir netekčių metai, 2 dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laisvės kovų ir netekčių metai, 2 dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laisvės kovų ir netekčių metai, 2 dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Romas Kaunietis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laisvės kovų ir netekčių metai, 2 dalis" perkama kartu