0

Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)

5,65 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)

  • Leidėjas: Bernardinai.lt
  • Išleidimo metai: 2012
  • ISBN ar kodas: LAISVES_KOVOS

2020-07-31 5.65 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Bernardinai.TV pristato naujausią DVD kompaktinę plokštelę – 6 dalių pasakojimą „Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite“.

XX amžiaus antrosios pusės laisvės kovos – tas gyvybės šaltinis, be kurio nebūtų įmanomas nei Atgimimas, nei Nepriklausomybės atkūrimas. „Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite“ – bandymas į šias kovas pažvelgti per disidentės vienuolės Nijolės Sadūnaitės dramatiško gyvenimo prizmę.

N. Sadūnaitė sovietmečiu buvo įvardinta viena pavojingiausių ateistinės sistemos priešų. Ją baugino, kalino, tardė, buvo išsiuntę į lagerį, tremtį, bandė palaužti psichlogiškai ir fiziškai, tačiau galiausiai pripažino, kad didžiulė prievartos mašina nesugeba įveikti žmogaus, jei šis nebijo, gyvena tikėjimu ir atsiremia į Viešpatį.

Pasak pačios N. Sadūnaitės, ji nėra jokia didvyrė ar stiprybės pavyzdys, o Viešpats ją globojo ir saugojo, idant sugėdintų stipriuosius ir galinguosius bei parodytų, kad niekas iš mūsų negali atimti laisvės ir tikėjimo, jei tik mes patys jų neišsižadėsime, nenupulsime į baimę...

DVD „Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite“ šios laidos: „Tikėjimo džiaugsmas“, „Ateistinio teroro vėtros“, „Gyvenimas KGB požemiuose“, „Lagerių valstybė“, „Dovydo ir Galioto kova tęsiasi“ ir „Žmogus laisvas tiek, kiek laisvės jo širdyje“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu