0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)

5,65 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 5.65 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)" aprašymas

Bernardinai.TV pristato naujausią DVD kompaktinę plokštelę – 6 dalių pasakojimą „Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite“.

XX amžiaus antrosios pusės laisvės kovos – tas gyvybės šaltinis, be kurio nebūtų įmanomas nei Atgimimas, nei Nepriklausomybės atkūrimas. „Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite“ – bandymas į šias kovas pažvelgti per disidentės vienuolės Nijolės Sadūnaitės dramatiško gyvenimo prizmę.

N. Sadūnaitė sovietmečiu buvo įvardinta viena pavojingiausių ateistinės sistemos priešų. Ją baugino, kalino, tardė, buvo išsiuntę į lagerį, tremtį, bandė palaužti psichlogiškai ir fiziškai, tačiau galiausiai pripažino, kad didžiulė prievartos mašina nesugeba įveikti žmogaus, jei šis nebijo, gyvena tikėjimu ir atsiremia į Viešpatį.

Pasak pačios N. Sadūnaitės, ji nėra jokia didvyrė ar stiprybės pavyzdys, o Viešpats ją globojo ir saugojo, idant sugėdintų stipriuosius ir galinguosius bei parodytų, kad niekas iš mūsų negali atimti laisvės ir tikėjimo, jei tik mes patys jų neišsižadėsime, nenupulsime į baimę...

DVD „Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite“ šios laidos: „Tikėjimo džiaugsmas“, „Ateistinio teroro vėtros“, „Gyvenimas KGB požemiuose“, „Lagerių valstybė“, „Dovydo ir Galioto kova tęsiasi“ ir „Žmogus laisvas tiek, kiek laisvės jo širdyje“.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Bernardinai.lt
  • Išleidimo metai: 2012
  • ISBN ar kodas: LAISVES_KOVOS

Parašykite atsiliepimą apie "Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laisvės kovų istorija su s. Nijole Sadūnaite (DVD)" perkama kartu