⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laisvės kultūra

Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laisvės kultūra" aprašymas

Vytautas Kavolis (1930–1996) – sociologas, kultūrų ir civilizacijų istorikas, Pitirimo Sorokino ir Talcotto Parsonso mokinys ir asistentas Harvardo universitete, ilgametis Dickinsono kolegijos profesorius, Tarptautinės lyginamųjų civilizacijų studijų draugijos – ISCSC – prezidentas, Amerikos sociologų asociacijos sekretorius, Santaros-Šviesos organizacijos kūrėjas ir lyderis, „Metmenų“ žurnalo redaktorius, angliškai ir lietuviškai rašytų monografijų autorius.

„Laisvės kultūra“ – 1991-aisiais Kavolio sumanyta, anuomet neišleista, šiandien kaip niekad aktuali knyga.

Ko vertas liberalizmas, jei jis vien apie laisvę?

***
Tik tie, kurie pajėgia laisvai įsipareigoti ir ištikimai savo įsipareigojimus vykdyti, turi teisę reikalauti sau laisvės.

***
Žmogus gali būti laisvei vidiniai nepajėgus. Šiuo atveju jis nuo laisvės stengsis pabėgti arba pasiduodamas jam pasisiūlančių autoritetų globai, arba savąjį autoritetą, – koksai menkas jis bebūtų, – primesdamas kitiems, kurių skirtingo savąja laisve naudojimosi būdo jis negali pakelti.

***
Atsisakę ribų sampratos, ir liberalai gali tapti kultūriniais imperialistais.

***
Žmogus gali įvairių savo laisvės dalių atsisakyti. Bet tik ne vidinio balso, sprendžiančio, kokiomis sąlygomis ir kokiais atvejais individo laisvė sugrįžta individui.

***
Kam nekūrybiškam žmogui reikalinga laisvė?


  • Autorius: Vytautas Kavolis
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222487

Parašykite atsiliepimą apie "Laisvės kultūra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Vytautas Kavolis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laisvės kultūra", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laisvės kultūra" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laisvės kultūra" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laisvės kultūra"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kavolis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laisvės kultūra" perkama kartu