Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Laisvės šiokiadienis

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,88 €
Kaina su kodu: 3,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2016-05-25 patogupirkti.lt

Atsiprašome, anotacija pakeista.


2024-07-31 3.876 InStock
Į krepšelį 3,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Laisvės šiokiadienis“ aprašymas

„Laisvosios Europos radijo“ žurnalisto, gyvenusio net ne visai Vakaruose, o netolimoje Čekijoje, dienoraščių pobūdžio tekstai padeda iš tolo pažvelgti į lietuvių intelektualinio elito mąstyseną ir ją įvertinti platesniame kontekste. Palyginti mūsų lūkesčius ir diskusijas kad ir su Čekijoje tolydžiai vykstančiais procesais, kad pamatytume, jog iš mūsų statomų minties labirintų įmanomos ir kitokios išeitys.

Čia daugiau samprotaujama ne apie įprastą Rytų ir Vakarų sandūrą, o apskritai apie priešpriešą tarp sovietinės Lietuvos ir atsivėrusio plataus pasaulio, kuriame, beje, Europa toli gražu nėra „bamba“. Pagarba Vakarams šiuo atveju – labiau teorinė, išpuoselėta ilgų diskusijų.

Autorius tarsi skatina pakelti akis nuo provincijos laikraščių gvildenamos siauro masto problematikos ir apsižvalgyti aplinkui, kritiškai pažvelgti į tai, kas mūsų laukia, ir per daug nesitikėti iš ateities, siejamos su istoriniu stojimu į ES (rašant daugumą šių tekstų, tam įvykiui buvo dar tik rengiamasi). Turėdamas didelę žurnalistinę patirtį, Laimantas Jonušys pateikia savo mintis ir įžvalgas solidžiu publicistiniu stiliumi: išlaikomas tam tikras atstumas nuo pasakojimo objekto, humoras reiškiamas subtiliai, kalbama laikantis atviros, nuoširdžios pozicijos.


  • Autorius: Laimantas Jonušys
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 175
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656418

2016-05-25

Atsiprašome, anotacija pakeista.

2007-10-08

Įdomu, kodėl portalas Patogu pirkti pateikia ilgą citatą ir nenurodo, kad tai citata ir kieno citata. Visa anotacijos antra pastraipa yra paimta iš nuomonės, kurią pareiškė Castor ir Pollux (slapyvardis) - Šiaurės Atėnai, rugsėjo 15.

Parašykite atsiliepimą apie „Laisvės šiokiadienis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Publicistika

Laimantas Jonušys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Laisvės šiokiadienis“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Laisvės šiokiadienis“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Laisvės šiokiadienis“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Laisvės šiokiadienis“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laimantas Jonušys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Laisvės šiokiadienis“ perkama kartu