0

Laisvųjų papūgų karta

Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 1.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laisvųjų papūgų karta

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786090142196

2020-10-31 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laisvųjų papūgų karta" aprašymas

Knygos „Laisvųjų papūgų karta. Apie drąsą keisti ir keistis, vidinę laisvę, kritinį mąstymą ir „išprogramuotą“ protą: gyva – autentiška – asmeniška“ autorę Aistę Paškevičiūtę buvome pripratę nuolat matyti TV ekranuose. Moteris pati vedė populiarias laidas, taip pat dirbo vykdančiąja televizijos prodiusere. Tačiau atėjo metas, kai Aistė tiesiog dingo iš ekranų, sukūrė šeimą ir drastiškai pakeitė Y kartai būdingą pasaulėžiūrą. Apie pokyčius autorė kalba publicistinėje ir itin asmeniškoje knygoje.

Trumpame knygos aprašyme skaitytojai išvys įvairių žymių Lietuvos žmonių atsiliepimus. Daugelis jų buvo sužavėti Aistės Paškevičiūtės atvirumu, gebėjimu sukurti naują gyvenimą, perprogramuoti savo mintis ir išsilaisvinti iš stereotipų, kuriuose gyvena ištisa žmonių karta.

Apie kartas knygoje „Laisvųjų papūgų karta. Apie drąsą keisti ir keistis, vidinę laisvę, kritinį mąstymą ir „išprogramuotą“ protą: gyva – autentiška – asmeniška“ bus kalbama nemažai. Tačiau tą galima nujausti jau iš pavadinimo.

Knygos įžangoje Aistė Paškevičiūtė atskleidžia, kaip atsirado jos pavadinimas. 1969-tais metais sukurto animacinio filmuko apie papūgą Kiešą veikėjas čia vaidina svarbų vaidmenį. Karta, apie kurią kalba autorė, panaši į laisvės papūgoms reikalavusią Kiešą.

Laisvųjų papūgų karta Aistė vadina Y, arba tūkstantmečio kartą. Vakarų literatūroje apibrėžiama, kad milenialsai gimė tarp 1982 ir 2003 metų. Tačiau autorė mano, kad mūsų šalyje šis intervalas yra tarp 1975 ir 1991 metų, nes būtent Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimas yra kritinis taškas. Žmonės augę dar sovietmečiu, bet jau jautę išsilaisvinimo dvasią ir tie, kurie gimė nepriklausomoje šalyje, kurioje laisvė yra duotybė – skiriasi.

Knygos aprašyme autorė teigia, kad ji yra tikra Y kartos atstovė. Aistė Paškevičiūtė užaugo matydama, kaip atsiranda internetas ir vaikystėje nematę kompiuterių jos bendraamžiai prilipo prie ekranų. Aistės karta supranta rusų kalbą, tačiau noriau renkasi anglų.

Aistės Paškevičiūtės kartos žmonės išdrįso žengti už sienos. Kas dirbti, kas mokytis, kas tiesiog pakeliauti. Papūgų karta savo akimis regėjo, kada atsirado pirmieji portalai, asmeninius blogus kuriantys tinklaraštininkai, nedrąsūs freelanceriai – biurais ir 8 valandų darbo diena netikintys laisvi žmonės. O vėliau pasipylė ir nuomonių formuotojai, barzdoti hipsteriai ir daugelis kitų, šiandien jau kultūros dalimi tapusių, reiškinių.

Pristatydama knygą Aistė tęsia apie mintis papūgų kartą. Šie žmonės išsidrąsino problemas spręsti psichoterapijose, kapstytis vaikystės traumose ir gyventi svajonių gyvenimą. Tokį, kuris prilygsta filmų siužetams. Tokį, kuriame nieko nereiškia mesti puikų darbą ir važiuoti įkvėpimo ieškoti į Indiją ar Pietų Amerikos džiungles. Joga, antidepresantai, bėgiojimas, žali kokteiliai – reikia visko!

Papūgų karta neretai pasimetusi gyvenime. Jos atstovams kyla sunkumų bendraujant su jaunesniais ar vyresniais žmonėmis. Aistė Paškevičiūtė sako, kad net ir sus savimi bendrauti per daug sudėtinga ir publicistinėje asmeniškoje knygoje „Laisvųjų papūgų karta. Apie drąsą keisti ir keistis, vidinę laisvę, kritinį mąstymą ir „išprogramuotą“ protą: gyva – autentiška – asmeniška“ ieško atsakymo, kodėl gi taip yra.

Aistė Paškevičiūtė dalinasi savo asmeniškomis mintimis ir keliu, kuri ji nuėjo supratusi, kad nėra laiminga. Moteris atrado jėgų performuoti savo mintis, nepaisyti stereotipų bei primestų visuomenės normų. Nors tai nėra mokomojo žanro knyga, bet ji motyvuoja ir įkvepia keistis.

Sudomino knyga? Siūlome ją įsigyti internetu. Pirkti online pigiau, greičiau ir paprasčiau. Juk čia ne tik geros kainos, bet ir knygų santraukos, trumpi aprašymai, ištraukos, skaitytojų apžvalgos ar kita naudinga informacija, tokia kaip puslapių skaičius, leidykla kt. Patogu, nes viskas vienoje vietoje! O kur dar nuolat vykstančios akcijos bei išpardavimai! Papildykite lentynas motyvuojančiomis, lietuvių ir užsienio autorių knygomis!

Parašykite atsiliepimą apie "Laisvųjų papūgų karta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Aistė Paškevičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laisvųjų papūgų karta, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laisvųjų papūgų karta aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laisvųjų papūgų karta už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laisvųjų papūgų karta? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aistė Paškevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Laisvųjų papūgų karta" perkama kartu