0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laivas linksmybių

  • Nuolaida knygai -77%
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 10.70 € (77%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Laivas linksmybių


2021-08-31 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laivas linksmybių" aprašymas

1949-aisiais su daugybe įvairių tautų perkeltųjų asmenų (DP) stovyklų gyventojų traukiniu ir karo transportiniu laivu į Australiją leidosi ir Pulgio Andriušio šeima. Ir visą kelionę bei kelis pirmuosius įsikūrimo mėnesius daug kuo europiečius stebinusiame žemyne šeimos tėvas kruopščiai fiksavo savo įspūdžius. Taip gimė "Laivu linksmybių“ pavadinta knyga, kurią planuota išversti į vokiečių kalbą ir išleisti Vokietijoje.

Rašydamas P. Andriušis liko savimi – jis ir juokino, ir virkdė, viską stebėdamas skvarbiu žvilgsniu, ir netyčia kone sukėlė diplomatinį skandalą: Vokietijos spaudoje pasirodžius knygos ištraukoms, Australijos diplomatai pareiškė protestą dėl jų šalies "juodinimo“. Po to jau nebebuvo ko tikėtis knygą išleisti ir rankraštis ilgam liko autoriaus archyve.

Nors daug buvusių lietuvių DP savo atsiminimuose yra aprašę emigraciją iš Vokietijos, "Laivas linksmybių“ lieka neprilygstamas.
Knygą galima skaityti kaip grožinį kūrinį ir kaip dokumentą, liudijantį sunkius kelius, kuriuos teko įveikti lietuviams, palikusiems Tėvynę 1944-aisiais ieškant naujų namų, nes senuosiuose šeimininkavo okupantai.


  • Autorius: Pulgis Andriušis
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754398

Parašykite atsiliepimą apie "Laivas linksmybių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Laivas linksmybių", kurią skaitytojams dovanoja Pulgis Andriušis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pulgis Andriušis su knyga "Laivas linksmybių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laivas linksmybių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pulgis Andriušis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laivas linksmybių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laivas linksmybių" perkama kartu