⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laivavedys Erlis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-04-26 Vaiva

Ieškantiems nevienadienių knygų.


2022-08-31 10.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laivavedys Erlis" aprašymas

Džekas ir Erlis – be galo skirtingi ir, rodos, visiškai nieko bendra neturintys vaikai. Tačiau vieną dieną likę vieni mokykloje jie ryžtasi leistis į neįtikėtinus nuotykius žadančią kelionę. Joje berniukai sutiks piratus, šimtametę senę, dingusį didvyrį ir didįjį Apalačų lokį.

Kas būtų pagalvojęs, kad sausumos vaikis Džekas ryšis tokiam iššūkiui? Tačiau žygis ir jame patirti nuotykiai – tik dalelė nuostabaus pasakojimo apie draugystę, atradimus ir surastus atsakymus į klausimus, kurių kartais galbūt geriau ir nežinoti...?

Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė


  • Autorius: Clare Vanderpool
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414190

Kiti taip pat domėjosi


2019-04-26

Ieškantiems nevienadienių knygų.

Parašykite atsiliepimą apie "Laivavedys Erlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Laivavedys Erlis", kurį pristato Clare Vanderpool. Siūlome ne tik išsamų "Laivavedys Erlis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Clare Vanderpool. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Laivavedys Erlis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Laivavedys Erlis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Laivavedys Erlis" perkama kartu