0

Laivo valdymas uoste

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 253
  • ISBN ar kodas: 9789955183907

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Laivo valdymas uoste" aprašymas

Monografijoje nagrinėjami laivo valdymo uosto sąlygomis procesai. Aptariamos laivo valdomumo savybės esant gylio ir akvatorijos apribojimams, vidinių ir išorinių poveikio jėgų įtaka laivo valdomumui, išorinių poveikio jėgų panaudojimo atvejai, galintys pagerinti laivo valdomumą, teoriniai ir praktiniai aspektai, atliekant įvairius laivo manevrus uosto sąlygomis, laivybos saugumo užtikrinimas esant ypač ribotoms sąlygoms.
Ši knyga gali būti naudinga transporto inžinerijos, laivavedybos, uosto ir transporto planavimo, projektavimo valdymo specializaciją pasirinkusiems doktorantams, magistrantams, specialistams ir tiems, kurie dirba laivybos saugumo ir transporto srityje arba tuo domisi.

Parašykite atsiliepimą apie "Laivo valdymas uoste"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laivo valdymas uoste, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Paulauskas, Donatas Paulauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Paulauskas, Donatas Paulauskas su knyga Laivo valdymas uoste jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laivo valdymas uoste patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Paulauskas, Donatas Paulauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laivo valdymas uoste palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laivo valdymas uoste" perkama kartu