0

Laivų aplinkos apsauga

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955186557

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Laivų aplinkos apsauga" aprašymas

Vienas iš privalomų jūrininkų rengimo programos dalykų yra laivų aplinkos apsauga. Beveik katastrofiška Baltijos ir kai kurių kitų jūrų ar jų atskirų rajonų ekologinė būklė, nemaža dalimi susijusi su intensyvia jūsų laivyba, verčia skirti vis didesnį dėmėsį jūsų aplinkos apsaugai nuo kenksmingų laivybos poveikių.
Šis vadovėlis skirtas Lietuvos aukštųjų jūreivystės studijų studentams ir turi padėti jiems išmokti "Laivų aplinkos apsaugos" dalyko studijų medžiagą.

Parašykite atsiliepimą apie "Laivų aplinkos apsauga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laivų aplinkos apsauga, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Smailys, Renata Strazdauskienė, Kristina Bereišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Smailys, Renata Strazdauskienė, Kristina Bereišienė su knyga Laivų aplinkos apsauga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laivų aplinkos apsauga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Smailys, Renata Strazdauskienė, Kristina Bereišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laivų aplinkos apsauga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laivų aplinkos apsauga" perkama kartu