⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laivų aplinkos apsauga

Šiuo metu neparduodama

2023-05-31 12.32 SoldOut

Knygos "Laivų aplinkos apsauga" aprašymas

Vienas iš privalomų jūrininkų rengimo programos dalykų yra laivų aplinkos apsauga. Beveik katastrofiška Baltijos ir kai kurių kitų jūrų ar jų atskirų rajonų ekologinė būklė, nemaža dalimi susijusi su intensyvia jūsų laivyba, verčia skirti vis didesnį dėmėsį jūsų aplinkos apsaugai nuo kenksmingų laivybos poveikių.
Šis vadovėlis skirtas Lietuvos aukštųjų jūreivystės studijų studentams ir turi padėti jiems išmokti "Laivų aplinkos apsaugos" dalyko studijų medžiagą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laivų aplinkos apsauga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laivų aplinkos apsauga", Vytautas Smailys, Renata Strazdauskienė, Kristina Bereišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Smailys, Renata Strazdauskienė, Kristina Bereišienė su knyga "Laivų aplinkos apsauga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laivų aplinkos apsauga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Smailys, Renata Strazdauskienė, Kristina Bereišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laivų aplinkos apsauga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laivų aplinkos apsauga" perkama kartu