0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 9.42 SoldOut
Knygos "Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai" aprašymas

Vadovėlyje trumpai išdėstyti pagalbiniuose ir utilizacijos katiluose vykstančių procesų teoriniai pagrindai.Parašykite atsiliepimą apie "Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai, kurią skaitytojams dovanoja Kazimieras Daukšas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazimieras Daukšas su knyga Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazimieras Daukšas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laivų pagalbiniai ir utilizaciniai garo katilai" perkama kartu