0

Lakštingala

  • Nuolaida knygai -23%
5.0
(6 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 14,89 €*
Sutaupote: 3.40 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-24 Regina

Labai įdomi ir įtraukianti istorija. Perskaičius šią knygą, norėjosi kuo greičiau imti ir skaityti sekančią Kristin Hannah knygą. Siūlau šią knygą tiems, kurie pasiilgo, istorijų apie tvirtas, pasiaukojančias moteris.

Informacija

Lakštingala

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9789955138983

2021-03-31 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lakštingala" aprašymas

Bestselerių autorės Kristin Hannah knyga „Lakštingala“ išversta į beveik penkiasdešimt kalbų. Šiuo metu pagal šią istoriją yra kuriamas filmas. Jautrus romanas pasakoja apie skaudžius dviejų seserų išgyvenimus Antrojo pasaulinio karo metu.

Viana ir Izabelė jau vaikystėje patyrė daugybę negandų. Seserys anksti neteko mamos. Jų tėvas negalėjo nei susitaikyti su žmonos netektimi, nei susitvarkyti su kare patirtomis dvasinėmis traumomis. Neįstengdamas pasirūpinti mergaitėmis jis dukras išsiunčia į internatą. Seserys sunkiai išgyvena tokį atstūmimą.

Viana – rami, bijanti prieštarauti mergina. Vos šešiolikos ji įsimyli, pastoja ir kartu su vyru išvažiuoja gyventi į Prancūzijos provinciją. Izabelė – aikštinga, nenustygstanti vietoje, nuolat dėl blogo elgesio šalinama iš mokyklos. Po eilinio išmetimo ji grįžta į Paryžių gyventi su tėvu bei įsidarbina knygyne. Atrodo, kad jaunos moterys pagaliau rado savo vietą gyvenime. Deja, prasideda Antrasis pasaulinis karas.

Karo metai seserims atneša skirtingus išbandymus, tačiau abiem joms teks daug prarasti ir dėl daug ko kovoti. Vyrui išėjus į karą Viana viena turi išlaikyti šeimą, kovoti su skurdu, badu, o vėliau ir su vokiečių okupacija bei prievarta. Izabelė prisijungia prie kovotojų ir per Pirėnų kalnus į išsigelbėjimą veda numuštų lėktuvų pilotus.

„Lakštingala“ – knyga apie karo negandas, apie stiprias moteris, kurios gindamos savo artimuosius gali ištverti gerokai daugiau, nei žmogus įstengia suvokti. Kiekvienas šioje knygoje turi savo paslapčių. Kristin Hannah skaitytojus įtraukia ne tik nepaprastai įtaigia, liūdna istorija, bet ir iki galo išlaiko intriga dėl seserų likimo. Romanas suvirpins širdis ir patiks visiems tikrais faktais paremtų istorijų gerbėjams.

Amerikiečių rašytoja Kristin Hannah gimė 1960-tais metais. Autorė turi teisininkės išsilavinimą ir prieš pradėdama rašyti knygas dirbo pagal specialybę. Rašytoja sukūrė daugiau nei dvidešimt puikiai įvertintų knygų. Romanas „Lakštingala“ sulaukė tarptautinio skaitytojų pripažinimo. Knyga 2015-tais metais “Goodreads” bendruomenės buvo išrinkta geriausiu istoriniu romanu. Taip pat istorija tapo „Amazon“, „iTunes“ ir „the Wall Street Journal“ geriausia metų knyga. Pagal romaną „Lakštingala“ šiuo metu kuriamas filmas. Numatoma, kad pagrindinius vaidmenis atliks seserys Dakota Fanning ir Elle Fanning.

Iš anglų kalbos vertė Paulė Budraitė

2021-02-24

Labai įdomi ir įtraukianti istorija. Perskaičius šią knygą, norėjosi kuo greičiau imti ir skaityti sekančią Kristin Hannah knygą. Siūlau šią knygą tiems, kurie pasiilgo, istorijų apie tvirtas, pasiaukojančias moteris.

2021-01-14

Labai įdomi knyga.

2021-01-10

Nuostabi, kerinti knyga. Matyt viena geriausių kada skaitytų knygų.

2020-11-21

Labai įdomi knyga

2020-11-20

Labai gera knyga

2020-04-04

Viena geriausių kada nors skaitytų knygų.

Parašykite atsiliepimą apie "Lakštingala"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lakštingala, kurią skaitytojams dovanoja Kristin Hannah. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristin Hannah su knyga Lakštingala jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lakštingala patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristin Hannah. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lakštingala palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lakštingala" perkama kartu