0

Langas į begalybę

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Langas į begalybę

  • Leidėjas: Utenos Indra
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9786094552458

2021-02-28 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Langas į begalybę" aprašymas

"Jeigu Jūs esate paauglys arba norėtumėte grįžti į tuos nuostabius, jaudinančius, pilnus nuotykių paauglystės metus, tai imkite šią knygą ir mėgaukitės tikra laiko ir erdvės begalybe. Ji puikiai tiks tam, kuris mėgsta fantastiką, nes pagrindiniai veikėjai savo paauglyste mėgaujasi dvidešimt pirmojo amžiaus viduryje, jie mato bei kalbasi su Angelo sargo siela. Ši knyga patiks ir tam, kuris skaito apie realų gyvenimą, nes joje ras įvairiausių tikrų dvidešimtojo ir šio amžiaus istorijų.

Aš nuoširdžiai tikiu, kad paaugliai, perskaitė šį kūrinį, ne tik žavėsis Ajanos ir Tomo drąsa, jų stipria valia, sugebėjimu įvertinti ir naudotis mokslo, gerosiomis meno ir sporto savybėmis, bet ir pasisems idėjų, kaip sukurti ateities mokyklą.

Laukiu Jūsų gimnazistų - Ajanos ir Tomo - gyvenime."

Aurelija Butkutė-Buitvidienė


"Langas į begalybę" - tai naujas romanas, kurio mistikos, fantastikos ir realybės pynėje suskasi praeities, dabarties ir ateities konkrečių Lietuvos didmiesčių, miestų ir miestelių jaunimo gyvenimas.

Ši knyga lyg serialas apie Lietuvos
paauglius ir jaunimą, kurį jungia pagrindinių veikėjų nuotykiai. Ji turi
mistikos ir fantastikos elementų, bet daugiausia aprašomos tikros realios
istorijos iš praeities, dabarties ir ateities didmiesčių ir miestelių gyvenimo.

Knyga "Langas į begalybę" yra skirta paaugliams ir jauniems pedagogams, mėgstantiems
fantastiką, tačiau su malonumu skaito ir suaugę žmonės ir tie kurie mėgsta tik
aprašomą realų gyvenimąParašykite atsiliepimą apie "Langas į begalybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Langas į begalybę, kurį parašė Aurelija Buitvidienė. Siūlome ne tik išsamų Langas į begalybę aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aurelija Buitvidienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Langas į begalybę. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Langas į begalybę dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Langas į begalybę" perkama kartu