0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Langas į begalybę

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Langas į begalybę" aprašymas

"Jeigu Jūs esate paauglys arba norėtumėte grįžti į tuos nuostabius, jaudinančius, pilnus nuotykių paauglystės metus, tai imkite šią knygą ir mėgaukitės tikra laiko ir erdvės begalybe. Ji puikiai tiks tam, kuris mėgsta fantastiką, nes pagrindiniai veikėjai savo paauglyste mėgaujasi dvidešimt pirmojo amžiaus viduryje, jie mato bei kalbasi su Angelo sargo siela. Ši knyga patiks ir tam, kuris skaito apie realų gyvenimą, nes joje ras įvairiausių tikrų dvidešimtojo ir šio amžiaus istorijų.

Aš nuoširdžiai tikiu, kad paaugliai, perskaitė šį kūrinį, ne tik žavėsis Ajanos ir Tomo drąsa, jų stipria valia, sugebėjimu įvertinti ir naudotis mokslo, gerosiomis meno ir sporto savybėmis, bet ir pasisems idėjų, kaip sukurti ateities mokyklą.

Laukiu Jūsų gimnazistų - Ajanos ir Tomo - gyvenime."

Aurelija Butkutė-Buitvidienė


"Langas į begalybę" - tai naujas romanas, kurio mistikos, fantastikos ir realybės pynėje suskasi praeities, dabarties ir ateities konkrečių Lietuvos didmiesčių, miestų ir miestelių jaunimo gyvenimas.

Ši knyga lyg serialas apie Lietuvos
paauglius ir jaunimą, kurį jungia pagrindinių veikėjų nuotykiai. Ji turi
mistikos ir fantastikos elementų, bet daugiausia aprašomos tikros realios
istorijos iš praeities, dabarties ir ateities didmiesčių ir miestelių gyvenimo.

Knyga "Langas į begalybę" yra skirta paaugliams ir jauniems pedagogams, mėgstantiems
fantastiką, tačiau su malonumu skaito ir suaugę žmonės ir tie kurie mėgsta tik
aprašomą realų gyvenimą
  • Autorius: Aurelija Buitvidienė
  • Leidėjas: Utenos Indra
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094552458

Parašykite atsiliepimą apie "Langas į begalybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Langas į begalybę", kurį parašė Aurelija Buitvidienė. Siūlome ne tik išsamų "Langas į begalybę" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aurelija Buitvidienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Langas į begalybę". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Langas į begalybę" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Langas į begalybę" perkama kartu