0

Pirkėjų atsiliepimai

Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 24.49 SoldOut

Knygos "Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems" aprašymas

Šis vadovėlis „Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems“ skirtas suaugusiems kitakalbiams, pradedantiems mokytis lietuvių kalbos. Leidinio autorės - Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Lituanistinių studijų katedros dėstytojos, turinčios daug patirties mokant lietuvių kalbos.

Kiekvienoje pamokoje pateikiami būtiniausi žodžiai ir dažniausiai pasitaikantys viešieji užrašai su vertimu j anglų kalbą, svarbiausių frazių sąrašai, tikroviški pokalbiai, paprastai ir aiškiai pristatomi gramatikos dalykai. Pabaigę šj vadovėlį, besimokantieji gebės vartoti svarbiausius posakius, susikalbės kasdienėse situacijose.

Vadovėlyje „Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems“ suteikiama naudingų sociokultūrinių žinių, atsižvelgiama į būtiniausius besimokančiųjų poreikius, kad jie galėtų lengvai orientuotis ir susikalbėti lietuviškoje aplinkoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Aušra Valančiauskienė, Elvyra Petrašiūnienė, Kristina Jakaitė-Bulbukienė, Lina Vaškevičienė, Vaida Našlėnaitė Eberhardt pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Valančiauskienė, Elvyra Petrašiūnienė, Kristina Jakaitė-Bulbukienė, Lina Vaškevičienė, Vaida Našlėnaitė Eberhardt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiems" perkama kartu