AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Langis (knyga su defektais)

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Langis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Kell Westo (g. 1961) – švediškai kuriantis Suomijos rašytojas, sulaukęs pripažinimo daugelyje šalių. "Langis" labiausiai verčiamas į kitas kalbas rašytojo romanas.

Veiksmas vyksta šių dienų Helsinkyje. Romano herojus Langis - rašytojas ir kritikų aukštai vertinamos TV pokalbių laidos vedėjas, studijoje kalbinęs visas šalies garsenybes. Kadaise jis buvo garbinama kultūros pasaulio figūra, bet jo šlovė pamažu ima blėsti. Kaip tik tuo metu jis picerijoje sutinka moterį - žavią vienišą motiną, kurią aistringai ir beprotiškai įsimyli. Tačiau jų aistringos meilės padangę vis dažniau temdo jos vaiko tėvas ir buvęs vyras, turėjęs reikalų su kriminaliniu pasauliu. Įtampa auga, sprogimas darosi neišvengiamas.

"Langis" - skaitytoją iškart pagaunanti istorija, turinti trilerio elementų.

"Picerija buvo tuščia, bet, kol Langis laukė savo picos, atsidarė durys ir įžengė tamsiaplaukė kokių dvidešimt penkerių metų moteris. Ji priėjo prie prekystalio, ir Langis stebėjo ją, užsisakančią picą. Moteris buvo laiba ir pakankamai aukšta, tą dar labiau pabrėžė jos batai aukštu padu, su kulnais tarsi trinkomis. Jos veidas buvo veikiau įdomus nei iš tikrųjų gražus, atrodė mažas palyginti su ilgu kūnu; nepaisant to, kad jos bruožai buvo smulkūs, jie Langiui pasirodė kažin kaip nederantys tarpusavyje: tarsi tos tamsios akys, mažutė riesta nosytė ir plati burna su putlia apatine lūpa priklausytų ne tam pačiam žmogui, o būtų fotoroboto eskizas..."

Iš švedų kalbos vertė Agnė Kudirkaitė Ydrauw


  • Autorius: Kjell Westo
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 188
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955605331-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Langis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Langis (knyga su defektais)", Kjell Westo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kjell Westo su knyga "Langis (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Langis (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kjell Westo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Langis (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Langis (knyga su defektais)" perkama kartu