0
Langis
2.69 InStock

Langis

  • Nuolaida knygai -54%
4.3
(3 įvertinimai)
Internetu: 2,69 €
Knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 3.10 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2013-10-22 nora

puiki meilės ir nusikaltimo istorija

Informacija

Langis

  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 188
  • ISBN ar kodas: 9789955605331

2.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Kell Westo (g. 1961) – švediškai kuriantis Suomijos rašytojas, sulaukęs pripažinimo daugelyje šalių. "Langis" labiausiai verčiamas į kitas kalbas rašytojo romanas.

Veiksmas vyksta šių dienų Helsinkyje. Romano herojus Langis - rašytojas ir kritikų aukštai vertinamos TV pokalbių laidos vedėjas, studijoje kalbinęs visas šalies garsenybes. Kadaise jis buvo garbinama kultūros pasaulio figūra, bet jo šlovė pamažu ima blėsti. Kaip tik tuo metu jis picerijoje sutinka moterį - žavią vienišą motiną, kurią aistringai ir beprotiškai įsimyli. Tačiau jų aistringos meilės padangę vis dažniau temdo jos vaiko tėvas ir buvęs vyras, turėjęs reikalų su kriminaliniu pasauliu. Įtampa auga, sprogimas darosi neišvengiamas.

"Langis" - skaitytoją iškart pagaunanti istorija, turinti trilerio elementų.

"Picerija buvo tuščia, bet, kol Langis laukė savo picos, atsidarė durys ir įžengė tamsiaplaukė kokių dvidešimt penkerių metų moteris. Ji priėjo prie prekystalio, ir Langis stebėjo ją, užsisakančią picą. Moteris buvo laiba ir pakankamai aukšta, tą dar labiau pabrėžė jos batai aukštu padu, su kulnais tarsi trinkomis. Jos veidas buvo veikiau įdomus nei iš tikrųjų gražus, atrodė mažas palyginti su ilgu kūnu; nepaisant to, kad jos bruožai buvo smulkūs, jie Langiui pasirodė kažin kaip nederantys tarpusavyje: tarsi tos tamsios akys, mažutė riesta nosytė ir plati burna su putlia apatine lūpa priklausytų ne tam pačiam žmogui, o būtų fotoroboto eskizas..."

Iš švedų kalbos vertė Agnė Kudirkaitė Ydrauw2013-10-22 nora

puiki meilės ir nusikaltimo istorija

2011-08-28 Zita

Smaikstus, idomus tiek rasytojo kalbos stilius, tiek pati potekste. Lengvas skaitynys nereiskia nuobodus. Tikrai vertas demesio ir noretusi daugiau sio autoriaus verstiniu darbu. Dekui vertejai Agnei Kudirkaitei Ydrauw!

2010-11-20 ausbaus

Lengvas skaitinys :)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu