0

Lapė Snapė ir kiti

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lapė Snapė ir kiti

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 17x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955540229

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lapė Snapė ir kiti" aprašymas
Pamatę žvėrelį ar paukštį, mes dažnai sušunkame: o kaip gražu! Bet juk kiekvienas iš jų turi nepakartojamo žavesio, charakteringų bruožų, net savotiško panašumo į mus, žmones, jų vyresniuosius brolius!
Poetas Juozas Nekrošius pabandė tai išreikšti trumpučiais, lengvai įsimintinais žaismingais eilėraštukais.
Dailininkė Vida Alesienė, piešdama žvėrelius ir paukščius, nepagailėjo spalvų, kūrybinės išmonės ir meilės mus supančiai gamtai.
Knygelės autoriai kviečia: MYLĖKIME GAMTĄ!

Parašykite atsiliepimą apie "Lapė Snapė ir kiti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lapė Snapė ir kiti, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Nekrošius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Nekrošius su knyga Lapė Snapė ir kiti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lapė Snapė ir kiti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Nekrošius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lapė Snapė ir kiti palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lapė Snapė ir kiti" perkama kartu