Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lapės gudrumėliai

Sudarė: Petras Cvirka
Kaina internetu: 1,79 €
Kaina knygyne: 2,19 €*
Sutaupote: 0,40 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 1.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lapės gudrumėliai" aprašymas

Buvo senas senas vilkas,
pusiau rudas, pusiau pilkas.

Knygelėje „Lapės gudrumėliai“ – rašytojo Petro Cvirkos visiems gerai žinoma pasaka apie vilko ir lapės nuotykius. Perskaitysite ir sužinosite, kaip lapė apgavo šleivakojį vilką.

Spalvotai iliustruota pasaka išspausdinta didžiosiomis raidėmis, todėl patogu mūsų mažiesiems bandyti perskaityti patiems.


  • Autorius: Petras Cvirka
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241444

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lapės gudrumėliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lapės gudrumėliai", kurį pristato Petras Cvirka. Siūlome ne tik išsamų "Lapės gudrumėliai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Petras Cvirka. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lapės gudrumėliai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lapės gudrumėliai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lapės gudrumėliai" perkama kartu