⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Latvijos istorija

Kaina: 26,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 26.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Latvijos istorija" aprašymas

Knygoje „Latvijos istorija“ latvių autoriai lgvars Butulis ir Antonijs Zunda kviečia pažinti mūsų artimiausius kaimynus. Istorikai nagrinėja ne tik tolimiausią Latvijos praeitį, bet kalba ir apie šalies raidą 1991-ais metais atgavus nepriklausomybę, bei 2009-tais metais ištikusios ekonominės krizės pasekmes.

Latvija yra artimiausia mūsų šalies kaimynė ne tik geografine, bet ir daugeliu kitų prasmių. Lietuvių ir latvių kalbos priklauso baltų kalbų grupei. Abi šalys patyrė Sovietų sąjungos okupaciją ir panašiu metu paskelbė nepriklausomybę. Lietuva ir Latvija kartu tapo Europos Sąjungos narėmis, kartu mes šventėme ir šalių šimtmetį. Mūsų valstybių patirtis tikrai neretai persidengia. Monografijos „Latvijos istorija“ dėka galėsime dar geriau pažinti taip glaudžiai su Lietuva susijusios šalies istoriją.

Knygoje autoriai pateikė Latvijos istoriją nuo seniausių įvykių siekiančių septynioliktą amžių iki pat dabartinių laikų. Monografijoje gilinamasi ne tik į dabartinės latvių tautos gyvenimą, bet ir į šalies teritorijoje gyvenusių bei šiandien tebegyvenančių tautų likimą. Tai latviai, vokiečiai, lenkai, žydai, rusai, čigonai.

Latvija niekada nebuvo itin turtinga šalis, tačiau nuolat atsidurdavo karo kelių sankirtose ir politinių interesų ginčuose. Knygos sudarytojai nagrinėdami savo šalies kelią dėmesį kreipė ir į viso regiono bei žemyno istorinę aplinką. Atsižvelgdami į politinį foną istorikai gilinasi į Latvijos ekonominę bei kultūrinę raidą.

„Latvijos istorijos“ skaitytojai susipažins su senąja Kuršių kunigaikštyste, sužinos kaip kito šalies svarba geografine prasme. Skyriuose apie naujųjų laikų istoriją prisiminsime kaip Latvija, Lietuva ir Estija susivienijo ir ėmė glaudžiai bendradarbiauti tarpukaryje bei vėlesniais laikais. Išsami monograma apie Latviją bus naudinga tiek akademikams, tiek studentams, tiek istorija besidomintiems žmonėms.

Knygos autoriai lgvars Butulis ir Antonijs Zunda yra pripažinimą pelnę Latvijos istorikai.

lgvars Butulis yra Latvijos universiteto Istorijos ir filosofijos fakulteto profesorius. Istorikas priklauso Latvijos istorikų komisijai, kuri koordinuoja ir remia XX a. totalitarinių režimų nusikaltimų žmonijai ir jų padarinių Latvijai tyrimą.

Antonijs Zunda – habilituotas istorijos mokslų daktaras, Latvijos universiteto profesorius ir Latvijos prezidento patarėjas istorijos bei mažumų klausimais.

Iš latvių kalbos vertė vertė Alvydas Butkus, Violeta Butkienė, Kristina VaisvalavičienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Latvijos istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų šalių ir regionų istorija

Antonijs Zunda, Ilgvars Butulis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Latvijos istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Latvijos istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Latvijos istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Latvijos istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antonijs Zunda, Ilgvars Butulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Latvijos istorija" perkama kartu