0

Latvis Petersas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Latvis Petersas

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 978995523523

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Latvis Petersas" aprašymas

Komisarui Megrė pranešama, kad į Paryžių atvyksta visoje Europoje pagarsėjęs sukčius ir banko čekių klastotojas. Tai labai paslaptinga, policijos nesusekama asmenybė. Traukinys į Paryžiaus geležinkelio stotį atveža... lavoną. Nepaaiškinamomis aplinkybėmis įvykdomos dar kelios žmogžudystės.

„Latvis Petersas“ – pirmasis Georgeso Simenono detektyvas, kuriame pasirodo komisaras Megrė.


Georgesas Simenonas (Žoržas Simenonas, 1903–1989) – legendinis XX a. detektyvo meistras. Autoriaus knygų parduota per 500 milijonų egzempliorių, jos išverstos į daugiau kaip šimtą pasaulio kalbų. Išradingos intrigos, trumpas ir aiškus pasakojimas, pagrįsta ir tiksli psichologinė autoriaus įžvalga, iki kraštutinumo įtempta veikėjų būsena jau daugelį metų žavi komisaro Megrė gerbėjus.


Iš prancūzų kalbos vertė Vilius Litvinavičius 

Parašykite atsiliepimą apie "Latvis Petersas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Latvis Petersas, kurią skaitytojams dovanoja Georges Simenon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Georges Simenon su knyga Latvis Petersas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Latvis Petersas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Georges Simenon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Latvis Petersas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Latvis Petersas" perkama kartu