0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laukimo pieva

Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 21,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-19 Lina

Labai jauki knyga. Perskaičius kiekvienos savaitės pasakojimą širdyje pasilieka šiluma ir ramybė. Rekomenduoju nėšukėms ir mamoms, nes tikrai norėsis atsiversti dar ne kartą. O iliustracijų grožis nenusakomas.


2022-01-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laukimo pieva" aprašymas

 Knyga „Laukimo pieva“ – skaitiniai būsimai mamai. Visus devynis nėštumo mėnesius, mamą lydi įvairios emocijos, prie kurių jautriai prisiliečia knygos turinys – meditaciniai pokalbiai, skirti mamai bendrauti su savo vaiku, kurti ryšį, kuris su kiekviena savaite stiprėja. Knygos tekstų autorė – žinoma aktorė, režisierė, dramaturgė, teatro pedagogė bei dviejų anūkų močiutė Inesa Paliulytė. Knygos iliustracijų dailininkė - pripažinta scenografė, kostiumų dailininkė bei dviejų vaikų mama Kotryna Daujotaitė – Inesos dukra. Knyga gimusi iš mamos ir dukros – skirta mamai ir jos vaikeliui. Leiskitės į 40 savaičių kelionę keliaujant „Laukimo pieva“.

„Kai jau žinai, kad būsi mama, patiri tokį, net ne žemės, visatos drebėjimą, kad sunku apsakyti. Verki, juokiesi, bandai tylėti, bet negali nekalbėti, tai dar stipriau apsikabini patį artimiausią, būsimą tėtį, ir kalbi, kalbi, kalbi... Tokia ar kitokia pradžia, visos skirtingos, visos mūsų.
Mes, laukiančios mamos, augame ir žydime, kiekviena savo laiku, savo žemėje, savo šeimoje ir visas mus vienija - laukimo stebuklas. Tad pasodinau mus į neaprėpiamą “Laukimo pievą” tarsi gėles. Gėlė visada palieka savo sėklelę, būsimą gėlę. Ir taip iš kartos į kartą. Argi mes netapačios šiam gamtos slėpiniui? Mes augame ir žydime saulėje ir meilėje, mūsų lūkesčiai ir svajonės, tarsi plaštakės sklando visą laukimo laiką. Ir taip bus apie 40 savaičių, ilgų, kartais nelengvų, bet pačių reikšmingiausių mamytiško gyvenimo savaičių.
Mes galime kalbėtis su savo kūdikiu, dainuoti ir sekti pasakas. Mes, besilaukiančios mamos galime šokti ir muzikuoti, mes galime tapyti ir gėrėtis saulėlydžiais, medituoti, dramatizuoti, mes galime viską, nes tai mūsų laukimo laikas, kuris gali pražysti tarsi fantastiška “Laukimo pieva”, kuri yra ir bus besilaukiančių mamų kūrybos erdvė. Ta palaiminga būsena dovanoja brangiausias akimirkas suteikiančias - išsipildymą. Briskime kartu į nepatirtą lauką, drąsiai ir nedvejodamos, tikėdamos, kad ateinantis kūdikis padarys pasaulį geresnį.“
Inesa Paliulytė2022-01-19

Labai jauki knyga. Perskaičius kiekvienos savaitės pasakojimą širdyje pasilieka šiluma ir ramybė. Rekomenduoju nėšukėms ir mamoms, nes tikrai norėsis atsiversti dar ne kartą. O iliustracijų grožis nenusakomas.

Parašykite atsiliepimą apie "Laukimo pieva"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

Inesa Paliulytė, Kotryna Daujotaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laukimo pieva", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laukimo pieva" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laukimo pieva" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laukimo pieva"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inesa Paliulytė, Kotryna Daujotaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laukimo pieva" perkama kartu