⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laukinė motina Gamta

2023-09-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laukinė motina Gamta" aprašymas

Eglė Aukštakalnytė Hansen – nuotykių ieškotoja, keliautoja, kelionių organizatorė, fotografė, autorė. „Laukinė motina Gamta“ – trečioji jos knyga, kviečianti į nepaprastai spalvingą, paslaptingą, ryškų ir įdomų pasaulį, kuris nustebins ir sužavės kiekvieną. Leidinys iliustruotas kokybiškomis pačios autorės darytomis laukinės gamtos nuotraukomis.

Eglė Aukštakalnytė Hansen laukinėje gamtoje praleidžia daug laiko. Ji pati organizuoja nedideles gyvūnų stebėjimo keliones, taip pat dalyvauja pavojingose, fiziškai ir emociškai sunkiose, pavojų lydimose ekspedicijose, kuriose pavyksta pamatyti ne kiekvienam mirtingajam prieinamų dalykų.

Kelionių knygoje „Laukinė motina Gamta“ skaitytojai kviečiami į ekskursiją po egzotinius pasaulio kampelius ir į pažintį su nykstančiais bei retais gyvūnais. Savo tekste autorė dalijasi įvairių kelionių patirtimi bei įspūdžiais, tačiau nemažą dalį skiria ir mintims apie šiuolaikinio pasaulio pokyčius, dėl kurių sukeltų pasekmių laukinis gamtos pasaulis turi vis mažiau vietos ir pamažu žūna. Eglė Aukštakalnytė Hansen į aplinką žiūri su didžiule pagarba ir ragina kiekvieną mūsų prisidėti prie unikalaus gamtos pasaulio išsaugojimo

Eglė Aukštakalnytė Hansen Afrikoje ieškodama juodojo raganosio atsidūrė gyvybei pavojingoje situacijoje. Ji fotografavo tigrus ir liūtus, regėjo seniausią pasaulio driežą ir pamačiusi link jos bėgantį rudąjį lokį turėjo žaibiškai apsispręsti, ką daryti. Eglė, susidūrusi su baltąja meška buvo priversta šauti signalinę raketą. Tai tik keletas nuotykių, kuriuos ji aprašė savo tekstuose.

Knyga „Laukinė motina Gamta“ praturtinta įvairiais pasakojimais apie aplankytas vietas, įvairių tautų istorija, mitais ir legendomis ir, žinoma, įstabaus grožio fotografijomis. Gerų emocijų ir naudingų žinių suteikiantis leidinys gali tapti vertinga dovana.

Eglė Aukštakalnytė Hansen jau yra išleidusi dvi populiarias knygas. 2008-tais metais pasirodė „Mama Afrika“, apie autorės kelionių ir gyvenimo Afrikoje patirtį. 2015-tais metais skaitytojus pasiekė antroji knyga „Mamahuhu. Šešeri metai Kinijoje“, kurioje Eglė bando paneigti mitus, vyraujančius apie šalį ir padeda skaitytojams perprasti kinų papročius bei kultūrą. Rašytoja Lietuvą paliko 1999-tais metais. Dėl vyro darbo ji pakeitė daugybę gyvenamųjų vietų, o šiuo metu yra apsistojusi Kenijoje.

Trumpas aprašymas žada ekskursiją į egzotinius gamtos kampelius. Siūlome knygą įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir kitų žanrų knygų. Jei domina įmantrūs siužetai, turtingi aprašymai ir įdomūs veikėjai, dairykitės skaitytojų apžvalgose ir atsiliepimuose puikiai įvertintų romanų. Reikia patarimų? Užsukite į dalykinių knygų skiltį ir pavartykite knygų ištraukas. Čia visada geros kainos. Galimybę apsipirkti pigiau užtikrina akcijos bei išpardavimai. Mūsų parengta informacijos santrauka ir puslapių skaičius leis įvertinti, kokios apimties knygos tikėtis. Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laukinė motina Gamta"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos gamtos knygos

Eglė Aukštakalnytė Hansen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laukinė motina Gamta", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laukinė motina Gamta" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laukinė motina Gamta" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laukinė motina Gamta"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Aukštakalnytė Hansen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laukinė motina Gamta" perkama kartu