-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laukinis vilkdalgis

Kaina: 13,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 13.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laukinis vilkdalgis" aprašymas

Mielas bičiuli,
mielas virpantis drauguži, kokie
tavi jausmai labiausiai tave stebina,
žemės švytėjimas ar džiugesys?
Man visad netikėtas –
džiugesys.
A u š r i n ė

Louise Glück (g. 1943) – viena žinomiausių Amerikos poečių, 14 poezijos rinkinių ir poros esė rinkinių apie poeziją autorė. Poetė yra laimėjusi daugybę svarbių literatūrinių apdovanojimų, įskaitant Nacionalinį humanitarinių mokslų medalį, Nacionalinę knygos premiją, Nacionalinį knygų kritikų rato apdovanojimą ir daugelį kitų. 2003–2004 m. Louise Glück buvo paskelbta JAV poete laureate. 2020 m. Nobelio premija poetei skirta „už jos su niekuo nesupainiojamą poetišką balsą, kurio asketiškas grožis paverčia individo egzistenciją universalia“.

1993 m. Pulitzerio premija apdovanotas rinkinys „Laukinis vilkdalgis“ – savotiškas pokalbis tarp sode augančių gėlių, sodininko ir dieviškos esybės. Čia viskas remiasi poetine energija, išlikusia senuosiuose trubadūrų poezijos pavasario įvaizdžiuose, Biblijos lauko lelijose, gamtos atgimime. Autorė kalba apie meilę, mirtį, grožio trapumą ir būties laikinumą, apie viltį, atgimimą ir tikėjimą.


  • 1993 metų Pulitzerio premija

  • Autorius: Louise Glück
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146293
  • Vertėjas: Marius Burokas, Dominykas Norkūnas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laukinis vilkdalgis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laukinis vilkdalgis", Louise Glück. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Louise Glück su knyga "Laukinis vilkdalgis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laukinis vilkdalgis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Louise Glück. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laukinis vilkdalgis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laukinis vilkdalgis" perkama kartu