0

Lauko lelijos

Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 1.30 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lauko lelijos

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786098197273

2020-10-31 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lauko lelijos" aprašymas

Pirmasis 1939 m. parašytos dvasinio gyvenimo knygos „Lauko lelijos“ leidimas. Tai šventumo siekimo ir krikščioniško gyvenimo programa. Autorius prabyla į mus vaizdžia aukštaitiška autentiška kalba, nuoširdžiai susirūpinęs mūsų tikrąja laime. Knygoje taip pat publikuojamas kunigo Stasio Ylos pamokslas, pasakytas per kunigo Alfonso Lipniūno laidotuves ir išsami jo biografija.

Dievo tarnas kunigas Alfonsas Lipniūnas (1905–1945) – aktyvus ateitininkas, teologas ir pamokslininkas, daug dėmesio skyrė jaunimo švietimui. Už atvirus pamokslus ir šalpos veiklą areštuotas ir pateko į Štuthofo nacių koncentracijos stovyklą. Joje ir toliau rūpinosi ligoniais bei stengėsi palaikyti aktyvų kitų kalinių religinį gyvenimą.

Kun. Alfonsas Lipniūnas buvo idealistas ir stipriai troško gyventi, tačiau supratęs, kad tikėjimas į Dievą turi reikštis „ne kažkur debesyse, saldžiuose pamąstymuose, bet kauluose ir kasdienybėje“, drąsiai paaukojo savo gyvenimą palikdamas mums tikinčio krikščionio pavyzdį.

Parašykite atsiliepimą apie "Lauko lelijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Alfonsas Lipniūnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lauko lelijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lauko lelijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lauko lelijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lauko lelijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfonsas Lipniūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lauko lelijos" perkama kartu