0

Pirkėjų atsiliepimai

Laukti buvo verta (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.99 SoldOut

Knygos "Laukti buvo verta (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pasiruošę ar ne... meilė ateis

Vienišas tėvas Hoganas Gatris nori susigrąžinti normalų gyvenimą. Papildomas darbas vietiniame restorane – tik laikina stotelė. Juodu su restorano savininke Violeta Šo nuolat erzina vienas kitą, kol… nuplėšia vienas nuo kito drabužius. Hoganas mano žinąs laimės receptą, bet Violeta meta jam iššūkį…

Ramią šerifo Neitano Holio kasdienybę netikėtai sudrebina gražuolė kaimynė. Neitanas nujaučia, kad Bruklina Svit kažką slepia, bet ji taip vengia draugijos, jog išsiaiškinti tiesą bus nelengva. Vis dėlto Neitanas negali pamiršti paslaptingos gražuolės. Galbūt padėdamas jai susitaikyti su praeitimi jis paklos pamatus ateičiai, kurios abu paslapčia trokšta?

"Žaviai jautri ir išdykėliškai karšta."
Lora Leigh, New York Times bestselerių autorė

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė


  • Autorius: Lori Foster
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090303924-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laukti buvo verta (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laukti buvo verta (knyga su defektais)", Lori Foster. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lori Foster su knyga "Laukti buvo verta (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laukti buvo verta (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lori Foster. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laukti buvo verta (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laukti buvo verta (knyga su defektais)" perkama kartu