0

Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 9,19 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.80 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090303924

2020-10-31 9.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga)" aprašymas

Dviejų knygų serija „Broliai Gatriai: saldi pagunda“. Antra knyga

Pasiruošę ar ne... meilė ateis

Vienišas tėvas Hoganas Gatris nori susigrąžinti normalų gyvenimą. Papildomas darbas vietiniame restorane – tik laikina stotelė. Juodu su restorano savininke Violeta Šo nuolat erzina vienas kitą, kol… nuplėšia vienas nuo kito drabužius. Hoganas mano žinąs laimės receptą, bet Violeta meta jam iššūkį…

Ramią šerifo Neitano Holio kasdienybę netikėtai sudrebina gražuolė kaimynė. Neitanas nujaučia, kad Bruklina Svit kažką slepia, bet ji taip vengia draugijos, jog išsiaiškinti tiesą bus nelengva. Vis dėlto Neitanas negali pamiršti paslaptingos gražuolės. Galbūt padėdamas jai susitaikyti su praeitimi jis paklos pamatus ateičiai, kurios abu paslapčia trokšta?

"Žaviai jautri ir išdykėliškai karšta."
Lora Leigh, New York Times bestselerių autorė

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė

Parašykite atsiliepimą apie "Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Lori Foster. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lori Foster su knyga Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lori Foster. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Laukti buvo verta (serijos „Broliai Gatriai: saldi pagunda“ 2-oji knyga)" perkama kartu