TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Laviname atmintį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 1.89 SoldOut

Knygos "Laviname atmintį" aprašymas

Vaiko gyvenime artėja svarbus įvykis – po metų kitų jis pradės lankyti mokyklą. Tėvai dėl to kiek nerimauja, nes daug iš savo atžalos tikisi ir nori, kad mokykla jam taptų džiaugsmo, o ne nusivylimų šaltiniu. Kad šie lūkesčiai išsipildytų, jau dabar reikėtų susirūpinti, kaip geriau parengti vaiką mokyklai. Pratybų sąsiuvinių serija priešmokyklinukams „Mažylių mokyklėlė“ taps geriausiu pagalbininku. Seriją sudaro 4 sąsiuviniai: „Ugdome mąstymą“, „Laviname atmintį“, „Ugdome dėmesį“, „Mokomės skaičiuoti“. Intelekto testų principu parengtos užduotys 6–7 metų amžiaus vaikams padės patikrinti būsimojo mokinuko gebėjimus, papildomai juos ugdyti ir padėti gerą mokymosi įgūdžių pamatą. Jeigu kasdien 20–25 minutės bus skiriamos šioms pratyboms, vaikas išmoks geriau susikaupti, pajėgs lengviau skaičiuoti, greičiau orientuotis, geriau atsiminti. Patrauklios užduotys suteiks daug džiaugsmo ir vaikams, ir jų tėveliams. Nepamirškite pagirti mažylio už pastangas!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laviname atmintį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laviname atmintį", S. Gavrina, N. Kutiavina, I. Toporkova, S. Ščerbina. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar S. Gavrina, N. Kutiavina, I. Toporkova, S. Ščerbina su knyga "Laviname atmintį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laviname atmintį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė S. Gavrina, N. Kutiavina, I. Toporkova, S. Ščerbina. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laviname atmintį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laviname atmintį" perkama kartu