0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lavinamieji spalvinimo pratimai 3-5 metų vaikams

Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 3,79 €*
Sutaupote: 0.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lavinamieji spalvinimo pratimai 3-5 metų vaikams" aprašymas

Spalvinimo pratimai skirti lavinti vaikų rankų judesius ir skatina kūrybiškumą.

Paveikslėliams spalvinti rinkitės minkštus pieštukus, o linijas ryškinkite flomasteriais arba paprastu pieštuku. Atlikdamas užduotis vaikas ugdys kantrybę ir ištvermę, kuri reikalinga ne tik šioms užduotims, bet ir kitiems darbams atlikti.


  • Autorius: Lina Bukauskienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 22x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090139264

Parašykite atsiliepimą apie "Lavinamieji spalvinimo pratimai 3-5 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lavinamieji spalvinimo pratimai 3-5 metų vaikams", kurį pristato Lina Bukauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Lavinamieji spalvinimo pratimai 3-5 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Bukauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lavinamieji spalvinimo pratimai 3-5 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lavinamieji spalvinimo pratimai 3-5 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lavinamieji spalvinimo pratimai 3-5 metų vaikams" perkama kartu