0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.70 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?


2021-04-30 10.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?" aprašymas

Karolis Petryla - sertifikuotas LEAN ir Apribojimų teorijos specialistas, verslo konsultantas, specializuojasi diegti LEAN, Apribojimų teoriją ir Šešias sigmas gamybos, logistikos bei paslaugų verslo įmonėse, juristas. Daugiametė patirtis verslo konsultantui padeda įžvelgti esmines problemas ir pateikti pasiūlymus: „Man užtenka nuvykti į įmonę, pakalbėti su vadovais bei darbuotojais ir galiu tą pačią sekundę atsakyti, ar jiems pavyks įsidiegti LEAN, ar ne."

"LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?" - tai pirmoji knyga Lietuvoje detaliai sujungianti LEAN, Šešių sigmų ir Apribojimų teorijos metodologijas bei kelianti klausimus: kodėl daugeliui Lietuvos įmonių nepavyksta įsidiegti LEAN? kodėl daugumai įmonių, ateityje mėginsiančių įsidiegti LEAN, to padaryti nepavyks? ką praranda Lietuvos įmonės, jau sėkmingai įsidiegusios LEAN, tačiau pamiršusios Apribojimų teoriją? Visus atsakymus į rūpimus klausimus rasite šioje knygoje.

Ją būtina perskaityti tiems, kurie dar tik ketina įsidiegti LEAN ir Apribojimų teoriją, ir tiems, kurie šias metodologijas diegia dabar, kad būtų išvengta dažnai pasitaikančių klaidų ir nusivylimo. Susistemintos ir knygoje "LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?" pateiktos organizacijų patirtys padės įmonėms pasiekti dar neregėtų aukštumų, pagerės ne tik darbo našumas - tai prisidės ir prie visų dirbančiųjų gerovės.


  • Autorius: Karolis Petryla
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421099

Parašykite atsiliepimą apie "LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Karolis Petryla parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Karolis Petryla tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?" perkama kartu