0

LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 10,79 €
Knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.70 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094421099

2020-07-31 10.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Karolis Petryla - sertifikuotas LEAN ir Apribojimų teorijos specialistas, verslo konsultantas, specializuojasi diegti LEAN, Apribojimų teoriją ir Šešias sigmas gamybos, logistikos bei paslaugų verslo įmonėse, juristas. Daugiametė patirtis verslo konsultantui padeda įžvelgti esmines problemas ir pateikti pasiūlymus: „Man užtenka nuvykti į įmonę, pakalbėti su vadovais bei darbuotojais ir galiu tą pačią sekundę atsakyti, ar jiems pavyks įsidiegti LEAN, ar ne."

"LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?" - tai pirmoji knyga Lietuvoje detaliai sujungianti LEAN, Šešių sigmų ir Apribojimų teorijos metodologijas bei kelianti klausimus: kodėl daugeliui Lietuvos įmonių nepavyksta įsidiegti LEAN? kodėl daugumai įmonių, ateityje mėginsiančių įsidiegti LEAN, to padaryti nepavyks? ką praranda Lietuvos įmonės, jau sėkmingai įsidiegusios LEAN, tačiau pamiršusios Apribojimų teoriją? Visus atsakymus į rūpimus klausimus rasite šioje knygoje.

Ją būtina perskaityti tiems, kurie dar tik ketina įsidiegti LEAN ir Apribojimų teoriją, ir tiems, kurie šias metodologijas diegia dabar, kad būtų išvengta dažnai pasitaikančių klaidų ir nusivylimo. Susistemintos ir knygoje "LEAN ir apribojimų teorija. Priešai ar draugai?" pateiktos organizacijų patirtys padės įmonėms pasiekti dar neregėtų aukštumų, pagerės ne tik darbo našumas - tai prisidės ir prie visų dirbančiųjų gerovės.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu