0

Lean Startup metodika

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lean Startup metodika

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094371257

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lean Startup metodika" aprašymas
Lean Startup metodo tikslas – išmokyti „vairuoti“ naują verslą. Užuot kaip prielaidas kūrę ateities planus, naują verslą valdykite vairu, vadinamąja atgalinio ryšio kilpa "Gamink, įvertink, mokykis". Vairuodami matysite, kada variklį, maksimaliai greitai didinsite apsukas – auginsite savo verslą.

Ericas Riesas (Eric Ries) – antrepreneris, populiaraus interneto dienoraščio "Startup Lessons Learned" autorius, vienas iš bendrovės IMVU, kuri yra trečiasis jo naujas verslas, įkūrėjų ir technikos direktorius. Jis dažnas pranešėjas verslo renginiuose, konsultavęs verslo ir produkto strategijos klausimais daugybę naujų įmonių, didelių bendrovių ir rizikos kapitalo įmonių, Harvardo verslo mokyklos dėstytojas, verslininkas.

„Bendrovė, su kuria man teko dirbti, suplanavo, kad vieną iš jos naujų produktų pamėgs milijonai klientų. Pasitelkusi triukšmingą pristatymą, ji įgyvendino savo planą. Tačiau klientai nepuolė masiškai pirkti produkto. Dar blogiau, bendrovė investavo į infrastruktūrą, darbuotojus, aptarnavimą, kad galėtų susidoroti su laukiamu klientų antplūdžiu. Lūkesčiams neišsipildžius, bendrovė buvo taip susisaisčiusi, kad nebegalėjo laiku adaptuotis. Ji „pasiekė“ nesėkmę – sėkmingai, tiksliai ir griežtai įvykdė planą, kuris pasirodė esąs labai blogas.“ Eric Ries

Parašykite atsiliepimą apie "Lean Startup metodika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lean Startup metodika, kurią skaitytojams dovanoja Eric Ries. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eric Ries su knyga Lean Startup metodika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lean Startup metodika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eric Ries. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lean Startup metodika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lean Startup metodika" perkama kartu